2737
2734
عنوان

شما باشین با ابن رتبه چی میخونین؟ رشتم انسانیه

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا نرفتی؟ 😱 چی رفتی

همون فرهنگیان می خونم ولی یه رشته دیگه 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
تربیت‌بدنی قبول شدی چجوری رفتی یه رشته دیگه میخونی🤔🤔

رشته های تربیت بدنی فرهنگیان نیمه متمرکز هست یعنی جوابش بهمن ماه و نیمه دوم سال تحصیلی میاد 

من مهر ماه یکی از رشته های دانشگاه فرهنگیان رو قبول شدم بهمن ماه هم تربیت بدنی رو دعوت به آزمون عملی شوم ولی چون علاقه نداشتم نرفتم و تو همون رشته خودم ادامه دادم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738
رشته های تربیت بدنی فرهنگیان نیمه متمرکز هست یعنی جوابش بهمن ماه و نیمه دوم سال تحصیلی میاد  م ...

ینی من الان نمیتونم از مهر برم تربیت بدنی بخونم🤔🥴باید بهمن برم؟ چجوری بهمن هم آزمون عملی دارن 🥴🤔بعد با نتایج کنکور که تو تیر ماه دادن باز بهمن میتونن برن ؟!

.....
ینی من الان نمیتونم از مهر برم تربیت بدنی بخونم🤔🥴باید بهمن برم؟ چجوری بهمن هم آزمون عملی دارن 🥴🤔 ...

ببین منظور من تربیت بدنی فرهنگیان هست که از بهمنه... 

شما کنکور دادی انتخاب رشته کردی یه رشته ای رو قبول میشی میخونی بعد وقتی جواب انتخاب رشته تربیت بدنی اومد انتقالی می گیری به دانشگاه مورد نظر یا رشته مورد نظر