2297
2298

رتبه ۸ هزار منطقه ۲ و حدود ۲۵ هزار کشوری تراز ۷۵۰۰ 

خودم فقط فرهنگیان میخام دبیری که نمیشه امکانش هست ابتدایی بیارم؟ بمونم برا سال دیگه مشاوره یا تربیت بدنی فرهنگیان بیارم؟؟

.....

مگه رتبه ها اومده؟؟؟

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

تربیت بدنی من آوردم ولی نرفتم 

به یاد تو هر دقیقم حسین 🌙🖤قدیمی ترین رفیقم حسین.                                                                   خدایا من کربلا میخوام.                                           بارالها از تو میخواهم پناه  تمام کسانی باشی که عشق امام حسین را بر من چشاندند  🤲

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک قلبم داره کنده میشه بااین تخمین رتبه ها🥺😔

مگ رتبه ها اومده؟

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.
2051
نیست مجاز فرهنگیان نمیشی حتی علوم تربیتی امسالم‌پذیرش فرهنگیان دشوارتر کردن بعدم مگه  نتایج ک ...

مجاز که میشم چون بالای ۶۵۰۰ ولی دعوت به مصاحبه نمیشم چون خیلیا ترازشون بالاتره

.....