2733
2734
عنوان

بنظرتون ارایشگاه برم؟؟؟؟

130 بازدید | 12 پست

سلام عروسی دختر عمه شوهرمه 

بنظرتون لازمه ارایشگاه برم؟ یا اینکه خودم ارایش کنم؟ 

لا تَخَف و لا تَحزَن انّا مُنَجَّوکَ :نترس و غمگین نباش ما تو را نجات خواهیم داد❤️

برو آرایشگاه بابا 

خوش باش

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو آرایشگاه بابا  خوش باش

بنظرتون رنگ هم کنم چون موهام همیشه مشکی هست🥺

لا تَخَف و لا تَحزَن انّا مُنَجَّوکَ :نترس و غمگین نباش ما تو را نجات خواهیم داد❤️
اگه بلدی ارایش کنی حوصله داری خودتم دوسداری خودت ارایش کن. اگ آرایشگاه بهت حال میده بلد نیستی بعد حو ...

بنظرت موهامم رنگ کنم؟ 

2738
بنظرتون رنگ هم کنم چون موهام همیشه مشکی هست🥺

چون همیشه مشکی بوده الان یکم روشنشون، کن  

یه دفعه بلوند نکن  

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....
چون همیشه مشکی بوده الان یکم روشنشون، کن     یه دفعه بلوند نکن    

ممنون از نظرت🌹