2726
عنوان

در کنار رشته پزشکی💔؟؟؟

317 بازدید | 18 پست

همزمان با پزشکی چه شغلی خوبه و میشه کار کرد؟ در حد ۳ یا ۴ ساعت در روز، همون چند سال اول دانشجویی؟

اپراتور یا دستیار کنار لیزر خوب است آیا؟ برم؟؟؟؟؟

.

.

چیکار کنم؟؟؟ نمیخوام اون هفت سال هم از خانوادم پول بگیرم🥺💔🙁☹

هرکاری میشه  بلاگر شو، مشاور شو، تو کافه کار کن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید دوران علوم پایه بتونی ولی استاجری و به بعد دیگه عمرا بتونی مگه اینکه مشاور تحصیلی باشی

مشاور تحصیلی خیلی سخته. دانش اموز از کجا پیدا کنم؟ بعد اینکه من هنوز سابقه ندارم..🙂🥲

ی کاری بکن ب درد اینده ت بخوره ترجمه ی متون پزشکی اموزش زبان تدریس کنکور اگه استعداذ و مهارت داری ، ...

زبانم در حد ترجمه نیست واقعا در حده همین کنکوره اخه😅 

بالاترین درصدم همین زبان ۹۲ درصدی🥲

شما پزشکید؟

مشاور تحصیلی خیلی سخته. دانش اموز از کجا پیدا کنم؟ بعد اینکه من هنوز سابقه ندارم..🙂🥲

برو عضو تیم های مشاوره ای شو اونا بهت دانش اموز میدن کم کم تعداد دانش اموزام میره بالا

مثلا سیب ترش

گاماس بیست

.
برو عضو تیم های مشاوره ای شو اونا بهت دانش اموز میدن کم کم تعداد دانش اموزام میره بالا مثلا سیب ترش ...

مشاور خودمم هست ولی تیمشون خیلیی کوچیکه از الان پیشنهاد داده برم تو تیمش! چطوری رد کنم یا رد نکنم باهاشون برم؟ خودمم سیب ترش رو در نظر دارم

بنظرت قبول میشی؟؟؟سطح کنکور چطور بود زیست چند زدی؟؟؟

نمیدونم فقط دعا میکنم قبول بشم😬💔 سطح سوالا در حد همون ۱۴۰۰ بود ولی بعضیا میگن ۹۸...اگه ۹۸ باشه که خراب کردم🤣🤣

زیست رو نمیدونم راستش ولی میگن سخت بود

2706