2737
2734

بخدا خیلی دختر خوبیه زن داداشم اما نمی‌دونم چرا اینقدر ساده لوحه میاد همه چیز رو به ما میگه که چی بشه🙁به من و مامانم میگه من تنبلی تخمدان دارم پریود نمیشم بعدبغز دوباره این ماه نشد رفت دکتر میاد به مامانم میگه🙁🙁🙁اعصابم خورد میشه، بهش گفتم لازم نیست همه چیزو بگی درست میشه، حالا مامانم میگه نکنه مشکلی داره😐😐😐گفتم مامان هیچی نیست منم داشتم خوب میشه، یا بحث های خلنوادگیشونو میاد به ما میگه، مثلاً میگه آجیم میخواد طلاق بگیره، ما به هیچکس نمیگیم اما کار خوبی نمیکنه میاد میگه ای بابا😣دعا  کنین خوب شه زن داداشم، مرسی⁦🙏🏻⁩

خدا جونم به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩🙏

احساس صمیمیت بیجا داره‌.یه جایی چوبش می‌خوره و درست می‌شه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

پییچده باشن میگن مارمولک

اینجورم ساده لوح ، از این صمیمیت و سادگیش سوء استفاده نکنید خدایی نکرده...

میانه خوبه😐

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سیاست نداره 

خودت بهش بگو هر چیزی رو نگه 

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            

خوش به حالش که خواهر شوهر به این خوبی داره حالا هرکی دیگه باشه سو استفاده میکنه و خانواده شوهره بیشتر آمار میگیره

دخترم تمام زندگیم🤗 میشه ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کنی؟🥲ممنونم دوست خوبم❤

چون خودش ساده هستش دیگرانم مثل خودش میبینه سنش کمه ؟

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد
2738

حالا اگه آب زیر کاه بخاطر اون مینالیدین

ما عروسمون ی خواهرش بخاطر دخالت مادرشوهرش طلاق گرفته بود 

از همون روزی که اومد فکر میکردم همه مثل همن مارو به چشم دشمن خودش میدید 

در حالی که ما کاری به کارش نداریم 

محمدمحبی❤️ 
2706