2703
2553

یا خودش گوسفند کشت    حتی شده یه بسته  برای یه آدم نیازمند ببر  خیلی ثواب داره   تو این گرونی      من خودم  زیاد وضعيت مالیم خوب نیست ولی میخوام وسایل یه وعده غذارو به یه خوانواده بدم تنها چیزی که از دستم بر میاد توروخدا شماهم کمک کنید  حتی برای یه وعده

وضع مالی ماهم معمولیه 

ولی چشم

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

واقعا کاش به فکر هم باشیم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2714
  عزیزم خیلی هارو دیدم  که قربونی میکنن  جمع  میکنن تو یخچال خودشون

بابای من همیشه همین کارو میکنه بجایه این که گوشت کیلویی ۵ ماه یبار گوسفند میخره میبره میزاره فریزر اشکالش چیه

عزیزم خیلی هارو دیدم  که قربونی میکنن  جمع  میکنن تو یخچال خودشون

این قربونی نیست اسمش 

این گوشت خریدن برا خونه ست 

عید قربان که قربونی میکنن همشو میدن به نیازمند 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

امسال گوشت نمیخریم،ولی شاید یه کیلو ، دو کیلو بخرم سه بسته کنم بدم به چندتا نیازمند

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
2706