2297
2298

یا خودش گوسفند کشت    حتی شده یه بسته  برای یه آدم نیازمند ببر  خیلی ثواب داره   تو این گرونی      من خودم  زیاد وضعيت مالیم خوب نیست ولی میخوام وسایل یه وعده غذارو به یه خوانواده بدم تنها چیزی که از دستم بر میاد توروخدا شماهم کمک کنید  حتی برای یه وعده

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

واقعا کاش به فکر هم باشیم 

به یاد تو هر دقیقم حسین 🌙🖤قدیمی ترین رفیقم حسین.                                                                   خدایا من کربلا میخوام.                                           بارالها از تو میخواهم پناه  تمام کسانی باشی که عشق امام حسین را بر من چشاندند  🤲
2051
  عزیزم خیلی هارو دیدم  که قربونی میکنن  جمع  میکنن تو یخچال خودشون

بابای من همیشه همین کارو میکنه بجایه این که گوشت کیلویی ۵ ماه یبار گوسفند میخره میبره میزاره فریزر اشکالش چیه

عزیزم خیلی هارو دیدم  که قربونی میکنن  جمع  میکنن تو یخچال خودشون

این قربونی نیست اسمش 

این گوشت خریدن برا خونه ست 

عید قربان که قربونی میکنن همشو میدن به نیازمند 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄زیر ۱۶ سال خواهشا داخل تاپیکام شرکت نکنن و ریپلای هم نکنن

امسال گوشت نمیخریم،ولی شاید یه کیلو ، دو کیلو بخرم سه بسته کنم بدم به چندتا نیازمند

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
چرا قسم میدی؟ هرکی بخواد خودش کمک میکنه😐

من جلوی چشمام بچه ای رو دیدم که  روز عید قربان گریه میکرد میگفت چرا ما گوشت نخریدیم  من از اون سال حتی شده باشه یه کیلو گوشت بخرم یه بسته شو میدم به نیارمند