2737
2734
ع عزیزم  لطف کرد ولی خودمم هروقت میخوام تگ‌کنم نمیدونم‌چرا نمیشه

💓💓💓💓خوشحالم از اشناییت

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب عزیزم هنوز بچه ای شما سنی نداری..ولش کن لیاقتتو نداشت‌. بهترترش گیرت میاد.یه استاد داشتیم خ ...

با این که پسرا موجودات رو مخین ولی این حرف خیلی مزخرف و احمقانه است اگ اینجوریه همه خیانت میکنن://

به استاد بی فرهنگتون بگید از لحاظ روانشناسی تنوع طلبی تو مرد و زن بیماری روانی محسوب میشه😐نمیشه خیانت مردا و تقصیر این حرف بی پایه ک تو یه درصد علم و منطق نیومده انداخت کسی که خیانت میکنه هرز محسوب میشه تنوع طلبی بهونه است اگ واقعا تنوع طلب باشع ک باید بره پیش روانشناس:/اون یکی گرایش و هرزی خود طرف محسوب میشه ک جنسیت نداره

خ اگ مشکل داری چرا جدا نمیشی تو شهامت نداری رو حرفت بمونی غلط می‌کنی پیشنهاد میدی

اسی یه چیزی ک خودم نجربش کردم بعینه دیدم معجزشو :  دائم بگو : اللهم لین لی قلب (مثلا اسمش علی) ...

گلی منم میتونم تو چله تون شرکت کنم یاتکمیل شد؟؟

متاسفانه اینه یادگرفتم نخندم💔حتی اگ فاز گرفتم با یه جووک🖤تا بلند خندیدم محکم دستم و گاز گرفتم.# یاس                                      تورک قیزی🖐️
2731
گلی منم میتونم تو چله تون شرکت کنم یاتکمیل شد؟؟

ب خدا همون دیروز امام حسین ۴۰ نفر رو رسوند 💓💓 شما خودت شروع کن با حس خوب انرژی مثبت 💓💓۴۰ شب سر ساعت معین بخون حاجت روا میشی اگر ب صلاحته

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
ب خدا همون دیروز امام حسین ۴۰ نفر رو رسوند 💓💓 شما خودت شروع کن با حس خوب انرژی مثبت 💓💓۴۰ شب سر س ...

یکی دیگ م بزن نمیشه؟؟

متاسفانه اینه یادگرفتم نخندم💔حتی اگ فاز گرفتم با یه جووک🖤تا بلند خندیدم محکم دستم و گاز گرفتم.# یاس                                      تورک قیزی🖐️
💓💓💓💓خوشحالم از اشناییت

هچنین عزیزم

فک کردم بات حرف زد بودم اخ اینجا جدیدا زیاد از زندگیم‌میگم تازه عضویتت دیدم تازه واردی پس❤

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
یکی دیگ م بزن نمیشه؟؟

گلم اون موقع مدیریت سخت میشه / ولی اگر مایلی و از ته دلت راضی بیا باهم هر کدوممون نفری ۱۲۴۰۰۰ صلوات نذر کنیم برای امام حسین ... خیلیا از نذر ۱۲۴ هزار صلوات حاجت گرفتن .. نذر میکنیم تا پایان امسال یعنی تا آخر اسفند ۱۴۰۱ میخونیمش .. ولی نباید قطع بشه اگر  شده باید روزی ۵ صلوات بفرستی 💓💓 اگر مایلی تا باهم از امروز شروع کنیم . موافقم نبودی انشالله از ی ختم ریگه جواب بگیری

2738
اخه خیلیییی خوب بود هیچوقت فک نمیکردم بهم ضربه بزنه

اگه خیلی خوب که سهله معمولیم بود با حرف ی نفر بهش پا نمیداد چرا خودتو گول میزنی اونو توجیه کنی؟ مطمئنم ب همون دختره ام با دو هفته گیر دادن یه دختر دیگه خیانت میکنه یه چیز بود تموم شد رفت اون ارزش نداره بهش فک کنی از خوب بودن گذشته:/

چه ضربه ای تازه 26 سالتع انقد وقت بر زندگی داری ک احمقانه است با فک کردن ب اون بگذرونی لطفاً خودت و کنترل کن:)و ب خاطر این که ارزشت و آورد پایین(اگ یه کم بر خودت ارزش داری) ازش عصبانیی باش فراموشش نکن هر روز بهش فک کن بزار عصبانیت کنه:+++شاید اون موقع ی کم بر خودت مهم بودی 😐

هچنین عزیزم فک کردم بات حرف زد بودم اخ اینجا جدیدا زیاد از زندگیم‌میگم تازه عضویتت دیدم تازه واردی ...

زنده باشی💓💞💞😘

من عاشقشم ی رابطه ساده نبود  من با یادش زندگی میکنم

عاشق کی هستی؟!

آدمی که ولت کرد رفت با یکی دیگه داره خوشیاشو میکنه؟!

باشه عاشقش باش ولی اول بشین بنویس عاشق چه چیزاییش هستی؟

مرام و معرفت نداشته ش؟!

با یادش زندگی نمیکنی ، با یادش زندگیتو میبازی 

قدر خودتو بدون و اگه نمیتونی ، با مشاور صحبت کن

خدایا شکر برای نعمت هات ♥️
عاشق کی هستی؟! آدمی که ولت کرد رفت با یکی دیگه داره خوشیاشو میکنه؟! باشه عاشقش باش ولی اول بشین بن ...

اینهمه تایپ کردم اندازه دیوار ارزش خودشو بدونه بازم می‌زنع عاشقشم دارم با یادش زندگی میکنم😐🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️می‌خوام هویج شم://

داشت میخندید با دوستاش حالش خوب بود  اما من گریه میکردم

من که عشقم با یکی زن دیگه داره میخنده🙂🖤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،درحالی که میداندهیچ کس مثل اوفرزندش را دوست نخواهد داشت❤️
زنده باشی💓💞💞😘

حاجت روا باشین گلم منم دعا کنین

اون ذ‌کر گفتی هر بخونم؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
حاجت روا باشین گلم منم دعا کنین اون ذ‌کر گفتی هر بخونم؟

اره هروقت بیکار بودی .. من حین ظرف شستنم میگفتم

2706