2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اون برگشته به عشق سابقش توهم به اون فکرمیکنی واقعاکه دختر فیلم هندی نیس عاقل باش وبرای زندگی خود ...

والا خدا خیلی دوسش داشته که قبل ازدواج جدا شدن وگرنه فردا بایه بچه باید طلاق میگزفت

2731
دیروز چلخ زیارت عاشورا داشتیم یکی از بچه ها خواست تگت کنه ، هر کاری کرد تگ نشدی آبی نشد

منو میشناسی مگ عزیزم؟ بام حرف زدی قبلن؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
منو میشناسی مگ عزیزم؟ بام حرف زدی قبلن؟

ن عزیزم نمیشناسم میگم یکی از کاربر ها خواست تگت کنه ، صبر کن بهت شات بدم

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2738
بهونه های الکی  گفت میرم ک ایندتو خراب نکنم  بعدها مهر طلاق نخوره تو شناسنامت  زند ...

خوبه ازدواج نکردین 

ب جهنت رفت که رفت اون تو رو نخواست تو برچی الان ک براش مهم نیستی نشستی وقتت و هدر میدی بهش فک می کنی😐؟؟

بعداً آرزو میکنی کاش جای الانت بودی برو دنبال هدفت ب جای حسرت خوردن بر کسی که فک کردنم نداره ارزش نداره ب خاطرش گریه کنی دیدیش که دیدی مگ فرشته دیدی متحول شدی!:// 

2706