2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم گلم 💓💓 اگ میخوای مهرت ب لل کسی بشینه بخونش ب نیتش 

میشه واقعا؟؟؟ اگ فقد دو سه روز وقت داشته باشم میشه؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
دختره یکاریش کرده که دیگه عاشقت نیس.

ن ربطی نداره پسر واسه عشق اولشون جونشونم میدن 

من مشاوره ازدواج رفتم از همسر پرسیده بود عشق اول داری یا نه 

گفت نه 

مشاوره بعدش بهم گفت کارت خیلی آسونه مردا رو عشق اول خیلی حساسن هر وقت برگرده با آغوش باز قبولش میکنن

خب چن وقت ؟ چرا ول کرد ؟ نکنه اینم عاشق کسی دگ بود

ن عاشق کسی نبود بینمون خراب میکنن خودشم ادم دم دمیه

و لج باز

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
اسي ب چع بهونه أي رفت؟ ازت عذرخواهي أم كرد؟

بهونه های الکی 

گفت میرم ک ایندتو خراب نکنم 

بعدها مهر طلاق نخوره تو شناسنامت 

زندگیتو خراب نکنم 

منه خر زندگیمو گذاشتم براش ابرومو گذاشتم 

جسمم روحم 

بخون نوشتم برگشته با عشق سابقش

خوب اون برگشته به عشق سابقش توهم به اون فکرمیکنی واقعاکه دختر فیلم هندی نیس عاقل باش وبرای زندگی خودت یه برنامه بریزه ازاون بهترم گیرت میادحتمالیاقتت رونداشته.بهترهرچه زودترفراموشش کنی .به فکرارامش وخوشبختی خودت باشی.ایشالاموفق باشی

2706