2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما نامزد بودیم اوایلش عاشقم بود خیلی تلاش میکرد برام اواخر اون دختره نشسته بود زیر پاش  الان ...

مث‌من😭😭😭😭😭

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
اسی یه چیزی ک خودم نجربش کردم بعینه دیدم معجزشو :  دائم بگو : اللهم لین لی قلب (مثلا اسمش علی) ...

چندبار تکرار بشه چه مدت دیدی 

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
سخته تا نکشیده باشی نمیفهمی

اتفاقا چون تجربه کردم دارم بهت میگم

باااید تمومش کنی برای خودت

حس رهایی بعدش و اینکه تو چه قدرت درونی داری که اونو فراموش کردی ،خیلی شیرین و دلنشینه.

راه دومی نداری ، فقط خودتو اذیت میکنی و جسم و روحت رو مریض میکنی برای موجودی که اصلا ارزششو نداشته و نداره!

فکر میکنی اون چیکار میکنه؟!

میشینه مثل تو غصه میخوره غمبرک میزنه یه گوشه؟ نه!

میره با دوستاش خوش میگذرونه ، سه سوتم یه دختر دیگه رو میاره توی زندگیش!

تو خودتو دریاب وگرنه باختی 

خدایا شکر برای نعمت هات ♥️
ما نامزد بودیم اوایلش عاشقم بود خیلی تلاش میکرد برام اواخر اون دختره نشسته بود زیر پاش  الان ...

دختره یکاریش کرده که دیگه عاشقت نیس.

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
جر تعریفکن جالب شد://

منو ی نفر قهر بودیم ، حتی همو بلاکم کرده بودیم ... بخدا من بااین ذکر حدود ی هفته هی میگفتم هر وقت میتونستم ؛ از بلاکی هم درش آوردم .  دیدم اونم منو آن بلاک کرده 🥺 بعد ی ماه خودش بهم پیام داد و قسم خورد که این مدت همش ب عکست نگاه میکردم و اشک میریختم ...

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
اسی یه چیزی ک خودم نجربش کردم بعینه دیدم معجزشو :  دائم بگو : اللهم لین لی قلب (مثلا اسمش علی) ...

برامن تعریف کن سادات جونم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706