2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی یه چیزی ک خودم نجربش کردم بعینه دیدم معجزشو : 

دائم بگو : اللهم لین لی قلب (مثلا اسمش علی) ابن (اسم باباش مثلا رضا ) کما لینت حدید لداوود علیه السلام و سخر لی قلبه کما سخرت لسلیمانه جنوده من ال جن و الانس و طیر فهم لا یوزعون .... از ته دلت بخون معجزه میشع مهرت ب دلش میشینه شک نکن ... بخدا خودم معجزه شو دیدم خواستی برات تعریف میکنم

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2728
نامزدم بود ولم کرد  دیشب رفتم از دور دیدمش

منم دلم پر میزنه ببینمش دردش بجونم😭😭😭😭😭😭

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
اسی یه چیزی ک خودم نجربش کردم بعینه دیدم معجزشو :  دائم بگو : اللهم لین لی قلب (مثلا اسمش علی) ...

ما نامزد بودیم اوایلش عاشقم بود خیلی تلاش میکرد برام

اواخر اون دختره نشسته بود زیر پاش 

الان دیگه برگرده هم هیچی درست نمیشه خانوادم قبولش ندارن دیگ 

ما نامزد بودیم اوایلش عاشقم بود خیلی تلاش میکرد برام اواخر اون دختره نشسته بود زیر پاش  الان ...

🥺🥺🥺🥺 پ گلم دیگه بهش فکر نکن 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 

با اینکه هر ثانیه تو فکرم میاد اما کاش دیگ هیچوقت نبینمش 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
نمیدونی چقد سخته از دور دیدمش تمام وجودم بغلشو میخاست

میفهمم‌میفهمم من همه دلخوشیم نگا کردن ب بازدیدش ک پاگزاشتن رو گلوم ک شمارشم پاک‌کنم😭😭😭😭

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706