2328
2330

من هرچی میخورم چاق نمیشم🥺

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334

الویه

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
من هرچی میخورم چاق نمیشم🥺

منم یه ذره هم استعداد چاقی ندارم

کاربر عزیز اینجا جای عقده گشایی نیس. چیزی که نوشتم بخون بعد نظر بده خواهشا من نمیتونم دو ساعت توضیح بدم منظورم چی بوده.اگر هم تاپیک باب دلت نیس میتونی نیای .اگر هم نظر دادی با احترام باشه .😌
منم یه ذره هم استعداد چاقی ندارم

🥺دوس دارم چاق شم

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
پودر جنسینگ بخور 

کپسولشو گرفتم ۴روز پیش خوردم ولی الان قطع کردم🤦🏻‍♀️🙁

سلام هستید عکس خودم رو بزارم‌و زود پاک کنم؟

بذارید 

تو مسئول زندگی خودت هستی،کسی نمیگه تو حق زندگی کردنو نداری! برای شروع دست از مقایسه کردن خودت با بقیه بردار، مقایسه لذتو نابود میکنه، اطرافت رو پر از انرژی مثبت کن،حتی یه گلدون کوچیک🌱 وقت بیشتری برای خوشحالیت بذار،تو اشرف مخلوقاتی عزیزم💎نگو از فردا شروع میکنم! اگه بخوای شروع کنی از همین لحظه شروع میکنی،از اهداف کوچیک شروع کن و اونارو به سرانجام برسون،کمتر به خودت قول بده! خیلی چیزهای مفیدی هست که انجام دادنشون خالی از لطف نیست اما بر اساس توانایی هات انتخاب کن! باخودت رو راست باش طوری رفتار نکن که از عمل نکردن به برنامت انگار بی خبری دختر!
بذارید 

شرمنده چون تا الان‌عکس هیچ‌جایی نگذاشتم‌یه مقدار تیره کردم عکس رو 

ازتون می خوام‌بعدش پاکش کنید🌷🙏

الان میزارم

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏