2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یبار با کاربری‌قبلیم اتفاقی پربازیدشدم اینقدبدبود هردقیقه لایک کامنت واعلاناتم پرمیشدهی بایدحذف میکردم منم وسواسی حذف کردن دارم بایداعلاناتم تمیزباشه😀بخدا خیلی سخت بود تاازپربازدید درومدم امیدوارم هیچوقت دیگه تکرار نشه. آخرم تاپیکوقفل کردم ولی هی لایک میکردن

اللّهُمَ صَلِّ عَلی‌مُحَمَّد وَ آلِ مُحمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

با عنوان جاریم خودکشی کرد

مادرشوهرم چاقو زد تو گلوم

و خواهر شوهرم تف زد تو صورتم

تضمینی میره تو پربازدیدا

بیشتَرِ انسان ها قاتِلَن هَمِ انسان ها انسانیَت را کشتند🗡به علت داشتن مشکلات روحی روانی از رفتار مناسب معذوریم ببخش شما میخوایم نبخش به درک🤷🏻‍♀️ قبلا یه نفر یه نصیحتی بهم کرد که پشتش کلی آرامش بود کع میگف سوزنت گیر نکنه روی ادما، روی اتفاق ها، روی حرف ها، فقط رها کن راهش همینه نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشم برای خودم دلیل دارم که چسناله نمیکنم مثل همجنسام و دلایل نقاب پشت نقاب که معلوم نیست یکسری اشتباهات خودشونو بیان نمیکنن اما خوب آمادن برای بیان کردن اشتباهات کوچیک دیگران و آخرم چی؟ آخرم به نفع خودشون😏همیشه پشت عدالتم دلیلی نمیبنم چون زنم هرچی میشه حق رو بدم همجنسم همیشه عم طرف عدالت واقعیَم چون از جنس تفاوتم برعکس بعضیا+ حیا یا حیات واقعی به معنای بیش- در اطراف کشته شده، کاش به جای بحث فهمید بعضی ها چیزی به اسم منطق، باور با وجود مغز تو کله ی یکسری نیست!:(( واقعیت زندگی چند وقتیه از بین رفته اما کو گوش شنوا؟ کو عقل و منطق قبلا؟ سوخته شده جایی که بعضی ها با واقعیت تلخ دنیا آشنا بودن الان دنیا تبدیل شده به یه ناله ی فیک که بعضی ها باور میکنن من همینم که هستم مهم اینه خودمم نه کس دیگه ای تو یه مشت قاب حقیقی پشت نقاب!🤏🏻                                  

مردم داستان زندگی بقیه را دوست دارند بشنوند .

باید صادقانه داستانت را بگی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

خداییی کافیه بگی با فلانی دعوام شد +عکس 

مستقیم تو پر بازدیدی اصن الگوریتم اینجا اینه کافیه جنجال به پا کنی اونوقت بقیه  سرگرم میشن میری پر بازدید 😏

√Army√...   آسمون امنم E•••
پربازدیدا هم کلا چرت و پرته اصلا تاحالا نشده به موضوع درست حسابی و به درد بخور پربازدید باشه   ...

تو پر بازدیدی چیزی نیس که با اکیپ زدن بخوای به دستش بیاری عزیزم موضوع اینه بین این همه چیز خاله زنکی وقتی ببینن چارتا ادم جمع شدن میخندن و سرگردم کردن بقیه رو  اونوقته که گناه کبیره انجام دادن و بیا جمعش کن 😏

√Army√...   آسمون امنم E•••
2706