2410
2553

قهریم بعد یه هفته خواستم اشتی کنم دیشب که جامونو یجا انداختم محل نداد الانم همیشه غذاشو تو سینی اماده میذاشتم میرفت جدا میخورد الان سفره انداختم با هم بشینیم بخوریم سفره پهنه دوساعته رفته تو اشپز خونه داره گوشتارو جا به حا میکنه احمق بی لیاقت اینهمه غذا درست کردم من

منم خدایی دارم...🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو بیا غذا یخ کرد 

اگه نیومد بخور بره😋

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2456

سفره رو جمع کن 

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را...🕊💚یه پشت کنکوریه سرگردان با یه چسه امید🦭زاده ی خیال و توهم🍒✨مبتلا به اختلالی به نام فیلوفوبیا🌱💔برام دعا کن آرامش به زندگیم برگرده🥺💚تاپیک های سم،عکس، جهیزیه، دعواااا تگممممم کنید😅😅😅
2714

بغلش کن آشتی کنید  

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.

خب برو قشنگ بردار بیارش. بابا قهر نکنید قهر میکنید سفره و جای خوابتون رو جدا نکنید

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

خب تحویلش نگیر انگار نه انگار 

در عوض خودت خوش باش و خوشحال 

ینی بزن و برقص و به خودتم برس با دوستات برو بیرون یه دور بزن 

بچه پرو ناز میکنه! مردا برعکس شدن! 

کاربری  برای سه نفر است 

خب چراااا از اولش سفره و جاتو عوض کردی کههه🤦‍♀️

سرسفره میخوردی اونم میومد، نه اینکه براش بادیس ببری، تشویق به قهرش کنی،، 

چند ذوز همینجوری بکن، غذاهم نبر،، خودش میاد سرسفره

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2706