عنوان

بیاین بگین جوابشو چی بدم

97 بازدید | 3 پست

پدرشوهرم تا میتونه بهم حرف میگه بعدش میگه هیچی تو دلم نیس 

دیروز بهم میگه از همین الان به بچت یاد بده دایی هاشو به اسم صدا نزنه به بچه تربیت یاد بده مثل تو اسم خاله هاتو صدا میزنی نمیگی خاله نشه 

منم گفتم من اگه هر جور صداشون بکنم حداقل احترامشون رو دارم بهشون بی احترامی نکردم بعد هم بلند شدم رفتم خونه خودمون شوهرم هم باهاش صحبت کرد که دیگه نگه اومد بهم گفت که من بدون منظور گفتم هیچی تو دلم نیس معذرت خواهی نکرد  الان شوهرم داشت صدام میزد میگفت نیلوفر نگاه کن پسرمون چیکار میکنه دوباره پدرشوهرم بحث دیروزی رو شروع کرد منم هیچی نگفتم شوهرم جوابشو داد گفت وقتی این حرفو میزنی یعنی زنم تربیت نداره وقتی میخوای حرف بزنی تو دهنت حرفو مزه مزه کن بعد بگو اگه نیلوفر چیزی نمیگه احترامت نگه میداره بعدم به من گفت از این به بعد خودت جوابشو بده

الان نمیدونم چی جوابشو بدم 

راستی خودشون همش عمه و خاله و دایی صدا میکنن بعدش پشت سر عمه هاشون فحش و ناسزا میگن البته (بجز شوهرم) 

الان یعنی کسی که اینحوری جواب پدرشو داده خیلی با ادبه؟

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم چیزبدی نگفته.من که بودم چیزی نمیگفتم وناراحت نمیشدم‌.شوهرتم خوب جوابشو نداده بالاخره باباشه

من هر جور که خاله هامو صدا بزنم به خودم ربط داره تربیت بچم هم به خودم مربوطه 

2728