2726
عنوان

زندگی در انگلیس 😶🏃‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 6766 بازدید | 55 پست
روش امن پناهندگي اينكه شما بري اژانس يه تور اروپا بگيري كه اونم ضمانت بازگشت ازتون حداقل ششصد ميليون ...

این ضمانت بازگشت که ششصد میلیون هست چیه قضیش؟ یعنی هرکی میره اروپا گردی باید یه ششصد تومن ضمانت بده؟ 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
وای چرا اخه؟ پشیمون شدم اصلا 😶😐

استارتر جون به نظرم هر طور میری دوبله سوبله هم دربیاد ولی پناهندگی نرو... یه انگی رو آدم هست. به نظرم از هر کشوری که میخواد باشه حتی کره شمالی هم بتونه از کشورش فرار کنه نگه اومدم پناهندگی... در این حد. وقتی اسم کره شمالی میشنوم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هلندم خیلی سخته. به نظرم کلا پناهندگی خوب نیست از طریق تحصیلی تجاری و... رفت خیلی بهتره. اس ...

جريان كشتن تو اسپانيا رو نشنيدم يعني پناهنده ها رو كشتن؟من چون دايم اخبار اون طرف رو دنبال ميكنم اما نشنيدم

این ضمانت بازگشت که ششصد میلیون هست چیه قضیش؟ یعنی هرکی میره اروپا گردی باید یه ششصد تومن ضمانت بده؟ ...

وقتي از اژانس تور ميگيري يا ويزا رو برات اقدام ميكنه تو مدارك سفارت اس اون تور مياد و اگر مسافز بره اروپا و برنگرده براي اژانس امتياز منفي داره براي همين اژانس ها از هر نفر ضمانت بازگشت ميگيرن كه خدوداي نفري  دويست تومن هست ايشون سه نفر هستن ششصد تومن ميشه

2728
جريان كشتن تو اسپانيا رو نشنيدم يعني پناهنده ها رو كشتن؟من چون دايم اخبار اون طرف رو دنبال ميكنم اما ...

آفریقایی هایی که اومده بودن برای پناهندگی و ورود غیر مجاز داشتن رو کشتن. 

منم میخوام برم ولی از راه تحصیلی 😁

من در پیله تنهایی خود به سر میبرم.ساعت ها،روزها و سال ها می‌نشینم و فکر میکنم به گذشته ام،آینده ام،هدف هایم،آرزوهایم،اعمالم،مردمی که از زخم زبان و کنایه زدن به یکدیگر خوشحال میشوند در زندگی دیگران سرک میکشند آنها را قضاوت میکنند،دل یکدیگر را می‌شکنند و دلخوری ایجاد میکنند...ای کاش زودتر تبدیل به پروانه شوم و پرواز کنم و به جایی بروم که میخواهم🦋🤍.     درست است انجایی که من میخواهم بروم بازهم مردمانی اینگونه وجود دارند اما اینکه حداقل در آنجا آزادی دارم مرا راضی نگه میدارد🙃.                                                                               از رنجوندن دیگران متنفرم اگر یه وقت حرفی زدم مطمئن باش که قصدم ناراحت کردنت نیست💜

حدود ۱۷ سال پیش، چند سالی اونجا بودم. کلا کشور مهاجر پذیری نیست و نسبت به بقیه اروپا گران تر است.

راحت ترین راه اقامت دانشجویی است که به مرور به اقامت دایم تبدیل کنید اما دانشگاه ها پولی و گران هستند.

روش پ.ناهندگی هم سخت است چون ویزای خود کشور انگلیس را باید بگیرید (شینگن نیست) که هم سخت ویزا می دهند و هم الان نمی دانم سفارت در ایران دارند یا خیر( یه مدت نداشتند). 

کاربر آقا