2726
عنوان

زندگی در انگلیس 😶🏃‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 6744 بازدید | 55 پست
ممنون عزیزدلم ❤️نمیدونم چه راهیی..... مثلا ما حدود 800 پول داشته باشیم بخایم بریم اونجا.... شرایط چج ...

۸۰۰؟؟ اونم انگلیس اصلا همچین قیمتی نمیشه همون اول کار بخوای راه بیوفتی کل پولت رفته

Carter.intp
بله هر كي رسيده راضيه اما ميدونيد كه مسير قاچاق الان به خاطر قانون جديد انگليس كه رواندا هست خطرناك ...

پناهندگی که خفت باره تو سوعیتهای کوچیک نگهت میدارن چند سال، هر رفتاری هم مجازه که باهات انجام بدن، لب تر کنی اخراج میشی. به مساعل پناهنده ها هم پلیس رسیدگی نمیکنه حتی اگه همدیگرو اونجا بکشن... یه نفر میگفت به دخترش از یه کشور دیگه بودن تو این کمپها تعرض میکنن بچش پنج ساله بوده... ولی جرات نکردن چیزی بگن که برشون نگردونن

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزدلم ❤️نمیدونم چه راهیی..... مثلا ما حدود 800 پول داشته باشیم بخایم بریم اونجا.... شرایط چج ...

من یادمه فامیلمون دکترای وکالت داشت ۳ سال پیش ۱ میلیارد هزینه کرد ترکیه رفت الان اونجا املاکی شده 

میتونم شرایطش رو ازش بپرسم شب بگم 

زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🙂💫✌🏻
پناهندگی که خفت باره تو سوعیتهای کوچیک نگهت میدارن چند سال، هر رفتاری هم مجازه که باهات انجام بدن، ل ...

نه اين حرفها رو باور نكن

البته من خودم تحصيلي ميخوام برم 

اما اين چيزهايي كه شما شنيدي براي كمپ هاي يونانه كه الان به خاطرش به سازمان حقوق بشر انتقاد شده 

تو انگليس اول هتل چهار ستاره ميبرن با غذا و همه چي بعد هم به مجردها سوييت شير ميدن به خانواده ها خونه ميدن از نظر امنيت هم عاليه

المان هم كمپ هاي اولش يه كم بد هست اما بعدش خوبه 

2728
من و همسرم وپسرم

براي سه نفر با اين پول نميتوني برسي انگليس 

نهايتا تو اروپا برسي 

قاچاق خطرناكه بازي با جوونتونه قايق هاي خطرناك كه هر لحظه امكان غرق شدن هست روزها پياده روي تو جنگل گشنه و تشنه با بچه مگه ميشه

بله هر كي رسيده راضيه اما ميدونيد كه مسير قاچاق الان به خاطر قانون جديد انگليس كه رواندا هست خطرناك ...

میشه روش امنتر و بگی گلم؟ بچم یه سالشه اما تا کارامون و بخایم جور کنیم چن وقت طول میکشه 

میشه روش امنتر و بگی گلم؟ بچم یه سالشه اما تا کارامون و بخایم جور کنیم چن وقت طول میکشه 

روش امن پناهندگي اينكه شما بري اژانس يه تور اروپا بگيري كه اونم ضمانت بازگشت ازتون حداقل ششصد ميليون ميخوان  با پول خود تورو هزينه هاي جانبي اش راحت يك ميليارد ميشه كه ميري اروپا ديگه برنميگردي با هواپيما و تمييز ميري اونجا بايد شش ماه بموني بعد خودت رو به پليس معرفي كني كه براي اين مدت هم راحت سيصد تومن ميخواد تا اينجا فقط شما رسيدي اروپا انگليس بخواي بري خوب از اروپا هم باز بايد هزينه كني

من نميدونم اين حرفها اينجا ممنوع هست يا نه چون پناهندگي هست

نه اين حرفها رو باور نكن البته من خودم تحصيلي ميخوام برم  اما اين چيزهايي كه شما شنيدي براي ك ...

تو هلندم خیلی سخته. به نظرم کلا پناهندگی خوب نیست از طریق تحصیلی تجاری و... رفت خیلی بهتره. اسپانیا هم که اون همه آدم رو کشت. البته اونایی که زبان بلد هستن و وضع مالی خوب ترس کمتری دارن تو کشور ناشناس. 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2706