2297
2298
عنوان

6تومن پول لباس دادم 💔😐

60130 بازدید | 406 پست

یه لباس مجلسی گرفتم 6 تومن سبک لباسش عربیه و به مامانم اینا گفتم 3تومن خریدم

هرچی میگذره بیشتر به عمق فاجعه پی میبرم😐

من اینو سه روز پیش خریدم ولی هرچی میگذره حس میکنم نباید واسه یه شب انقد پول میدادم😐💔🤦‍♀️

اینم بگم خواهر دامادم🤦‍♀️

(لطفا نگین عکسشو بزار چون ظرافت کاریاش توی عکس مشخص نیس) 

بفروشش

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

عب نداره عکس بزار😂😂😂🤦🏻‍♀️

امروز مال توئه. قشنگش کن، دقیقا عین خودت^^🌙  خدایا شکرت بابت همه چیز 🤍🍃                                            ایشالا هرکی،هرچی واسه ما خواست خدا اول ب خودش بده..😌

ربطی به ظرافت کاری نداره .تو عکسشو بزار تا ببینیم واقعا می ارزه یا نه.

❤❤❤❤❤ سرگروه گروه قرمز❤❤❤❤❤❤   وزن اولیه ۱۰۸❤وزن فعلی۸۸.۵۰۰❤هدف ۷۵❤ تاپیک مانکن های زیباتاپیک وزندرخواست دوستی قبول نمیکنم😊❤

فقططط عکس تو ک لباس شیش تومنی خریدی گوشیت باید مدل بالا. اونقد کیفیت داشته باشه عکس تمام ظرفت کاریاشو‌نشو ن بدع عکسسسسسس

لا امضاء😐🫠 شما ک هی لایک میکنی حداقل واسه حاجتم. یه دعا کن بعد هشت سال حاجت روا شم💓
خیلی زیاد دادی ببین پس نمیگیره لباسای قشنگی هس در حد یه تومن دوتومن🤔

یکی دو تومن واقعا لباساش مناسب خواهر داماد یا خواهر عروس نیس

❤❤❤❤❤ سرگروه گروه قرمز❤❤❤❤❤❤   وزن اولیه ۱۰۸❤وزن فعلی۸۸.۵۰۰❤هدف ۷۵❤ تاپیک مانکن های زیباتاپیک وزندرخواست دوستی قبول نمیکنم😊❤
ربطی به ظرافت کاری نداره .تو عکسشو بزار تا ببینیم واقعا می ارزه یا نه.

اره بابا ما متخصص تر از این حرفاییم 😂😂

تجربه م از*(( پلی کیستیک)))**:قبل از هرچیزی بهتون بگم سردی رحم مادر همه بیماری های زنانه.اگه زمینه بیماری رو از بین ببرین به امید خدا مشکلتون حل میشه .در کنار دارو هایی ک مصرف میکنین این نکاتم رعایت کنین.سبک زندگی سالم یعنی غذای سالم خوردن و تحرک کافی داشتن.تو خونه شده نیم ساعت درجا بزنین و حرکات کششی انجام بدین .حتی ده دقیقه ورزش هم معجزه میکنه.درکنارش از قند زیاد چربی زیاد خوراکی هایی مثل کیک و بیستکوییت و چیپس و هله هوله ک نگه دارنده دارن دوری کنین .حتی برای یک مدت کوتاه ۶ ماهه ولی دوری کنین حتما.مواد غذایی رو همراه با مصلحاتش مصرف کنین تاجایی که مقدوره .کالباس و سوسیس رو حذف کنین  و مرغ ماشینی  و گوشت گاوی  کمتری مصرف کنین.و ترجیحا از گوشت گرم گوسفندی تو طبخ غذا استفاده کنین .تو دوره پریودیتون دور شکمتون رو ببندین و گرم نگهش دارین و بابونه دم کنین و نوش جون کنین. نذارین موقع ظرف شستن یا گل آب دادن لباسو شکمتون خیس بشه و از رطوبت زیادی اطراف شکمتون جلوگیری کنین.پاییزو زمستون زیر لباس هاتون ی کمر بند طبی یا یک دور شال نازک ببندین تا پهلو ها و شکمتون گرم بمونه .و نذارین احساس سردی کنین .روی سنگ و زمین سرد نشینین تا جایی ک ممکنه(اگر کیف بزرگ حما میکنین میتونین ی حوله کوچیک بردارین رو نیمکتای خیابون پهن کنین و اون وقک بشینین) .ایستاده حمام کنین.همه این ها در کنار هم کمک میکنن که به امید خدا سلامتیتون رو بدست بیارین.تنها دارو مصرف کردن فقط باعث میشه ک مجبور بشین این دارو های شیمیایی رو برای مدت زمان بیشتری مصرف کنین و در کنارش عوارض این دارو ها برای بدن بیشترو بیشتر میشن و جواب گرفتنتون از دارو رو هم تحت تاثیر قرار میده.همه این هارو در کنار هم انجام بدین و مصمم باشین برای بدست آوردن سلامتیتون.به من کمک کرد به شماهم کمک خواهد کرد:)سلامت و برقرار باشین ❤اگه برات مفید بود ی صلوات برای خوشبختیم مهمونم کن

مبارکت باشه بپوش حالشو ببر😂

اقا نی نی یار ۴۱ نداریم تگ نکنین کسی رسیدگی نمیکنه😂تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792