2733
2734
عنوان

چقدر پول یواشکی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 47802 بازدید | 496 پست

پول زیاد دارم اما یواشکی نیس 

من قبلا مخالم یواشکی بودم و یه جور ببخشیدا دزدی میدونستم 

اما تو تی نی سایت فهمیدم بعضی مردا تا چه حددددددد عوضی ان و زنشون مجبوره پنهون کنه ازشون

پس نوش جون زناشون هرچی پول یواشکی دارین 😁

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ میلیون یواشکی دارم

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 

هیچی ندارم 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2728

هر خانومی باید برای خودش پس انداز داشته باشا برای روز مبادا و زنوگی مشترکشون

اما به شرطی که از طریق دزدی و دغل کاری از شوهر نباشه

منم ۲ ۳ تومن دارم شوهرمم میدونه میگه پس انداز کن برای روز مبادا

هیچ صفر اصلا نمیتونم پول جمع کنم.پول درشت داشته باشم کنار میزارم دست نمیزنم ولی خورد خورد نمیتونم & ...

شماره حساب بدم بریزی برام برات نگه دارم😬😁

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

من همیشه خیلی پس انداز داشتم ک اگه تو این چندسال لو نداده بودم الان ی ماشین زیر پام بود ولی خب هروقت لازم بود لو میدادم خودم ک بزرگترین اشتباهم بود.

الان کم کم دارم دوباره پس انداز میکنم ولی حب اونقدر پول نمیاد دستم

دلم برات تنگ شده بابا🖤
2738
میگیره دیگه خاهر. اینم شانس مایه🥴

عزیزم😁همه مردا همینن تا بفهمن یکم پول داری میگن از پول خودت خرج کن هیچوقت نزار بفهمن

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
شوهرمنم همینه پنج ملیونو پونصد جم کردم گرفت گفت میدم هنوز نداده الان پونصد جم کردم نگفتم بهش😐

خاهشا نگو منم یه بار یکم گول داشتم داد قرار شد بده. هنوز بعد چند سال نداده. ی بارم بهش گفتم گفت خرج خودت کردم دیگه. خاشها نگو

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

منم ۶۰۰یواشکی دارم 

یعنی هزار تومن هزارتومن جمع کردما نتیجه سالها جمع کردنه!!!

آخه پول که میریزه حسابم امارشو حدودا داره مثلا میپرسه فلان چیز چقدر شد برا همین نمیشه یهو بردارم بعضی موقع ها چند تومن بیشتر میگم باقیش رو میذارم کنار 

هفتصد تومن چیه که بخواد بگیره🙁

شوهر من پنجاه تومنم توی کیفم ببینه برمیداره😶

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2706