2410
2553
عنوان

چقدر پول یواشکی دارین

47763 بازدید | 496 پست

خاهشا اونایی ک میخان شعار بدن ک آره حقتون نیست و فلانی راصی نیست نیس نیان ت تاپیک. 

خود من 700 دارم😢

شوهرمو اگه بفهمه قشنگ ازم میگیره. یا بگم پول بده هی میگه داری. تا تهشم در نیاره بهم پول نمیده 

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من خیلی دوس دارم همیشه به شوهرم نگم چقدر پول دارم ولی همیشه لو میدم 

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2714

شوهرمنم همینه پنج ملیونو پونصد جم کردم گرفت گفت میدم هنوز نداده الان پونصد جم کردم نگفتم بهش😐

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉

زن باید همیشه پول داشته باشه حتی توصیه میکنن مردایی که خیانت میکنن وزناشون بی کسو کار هستن سکوت کنن پول جمع کنن فرصت مناسب حرکتی کنن برا نجات .من یه پابند خریدم موجودیم شد بیست هزار تومان 😐🚶🤗

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2706