2726
سلام.این درسته که میگن توی مهد مربی ها به بچه ها غذا نمیدن.یکی از آشناهامون مربی مهده میگفت ما به بچه های بالای یک سال عذا نمیدیم باهاشون سر میز میشینیم تشویقشون میکنیم بخورن.میگفت یکی از بچه ها بود از گرسنگی برنج هارو دونه دونه با دست میخورد تا کم کم یاد گرفت با قاشق بخوره. راستش من خیلی نگرانم. درسته که این روش غذا خوردنشونو مستقل میکنه اما قطعا روش جالبی نیست . شما اطلاعاتی دارید؟ همه جا اینجوره یا اون مهد اینجور بوده؟ پسرم غذا خوردن رو دوست نداره و میدونم مهد گذاشتن میتونه کمک کنه درست بشه اما رفتار نادرست همه چیزو خراب تر میکنه. مجبورم پسرمو چند ماه دیگه مهد بزارم
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم قوری
اون مثلا یکی از مهد های به نام تهران بود که دوتا شعبه معروف دارهفتم حتما جاهای دیگه هم همینطوره

دوستان اگر اطلاعاتی داشتید ممنون میشم بنویسید
من میرم چمدون ببندم برا سفربعد میام میخونم
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
2728
نه عزیزم اصلا این طوری نیست.من خودم مربی مهد هستم بچه های این سن رو مربی کمک میکنه اوایل سال ولی به مرور خودسون یاد می گیرن اوایلش خیلی غذا روی میز و زمین میریزن ولی ما همیسه چند بار بهشون غذا میدیم تا گرسنه نباشن و تا دونه آخر برنج توی ظرف رو حتما بهشون میدیم تا بخورن. مهد با مهد فرق داره گلم.
اصلا حسود نیستم اما وقتی دیدم واسه رفیقم اس ام اس اومد کی میرسی خونه عشقم، یه ذره دلم خواست...
وای خدا خیرتون بده تابان جان.اون خانم انقدر با افتخار و راحت میگفت که من فکر کردم قانون مهد این باشه
دلم آروم شد
اگر تهران هستید میتونم ادرس مهد خوب توی منطقه مون ازتون بپرسم؟