2726
عنوان

خانما به نظرتون حق با شوهرمه یا من شوهر ذلیلم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1812 بازدید | 53 پست

شوهر منم ۶ صب پا میشع خودش صبحانه میخوره میره . حتی حالیم نمیشه میره از اول اینجوری عادتش دادم . 😁

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شما شوهر ذلیل نیستی فقط عاشق شوهرتی اونم داره برای تو زحمت می‌کشه تو بجای اینکه بگی من شوهر ذلیلم باید بگی من چقدر خوشبختم که شوهرم برام حاضره از خوابش بزنه اونم فقط یکم ناز می‌کنه . توی زندگی ناز کردن زشت نیست چه برای مرد و چه برای زن

عزیزم شما که خودتون شاغلید همسرتون هم تو کارا کمک میکنه؟منم شاغلم و توقع دارم کمکم کنه و باعث بحث می ...

عزیزم چرا این سوال رو اینجا می پرسی که دلت رو خالی کنن. منم از این کارا می کنم و همش از محبته. تو زندگی خودت رو بسنج. این کارها رو می کنی سو استفاده می کنه؟ بی احترامی می کنه؟ تحقیره می کنه؟ نه

پس با انرژی و محبت ادامه بده

2728

منم بعضی وقتا همین کارو میکنم قهر ک میکنم از حرصش جورابشو.درنمیاره ک من برم  اگه سو استفاده گر نباشه محبتارو بیشترم میکنه

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

شوهر منم ۵ صبح میره ولی حتی نمیتونم بلند بشم برا بدرقه 

خودش میاد بوسو خدافطی میکنه میره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

منم قبلااینکاراروبراشوهرم میکردم خیلی خوب بودیم خیلی بهم وابسته بودحمومش میدادم ناخنشوکوتاه میکردم لباساشومیپوشوندم ودیگه خیلی چیزا

امابعدهاک دعوامون شدبیخیال این چیزاشدم خیلی ناراحت شدهرکی میپرسیدمیگفت قبلااین مارارومیکردالان دیگ نمیکنه

پس عزیزم اگه دوس داری ادامه بده این عشقتوب همسرت نشون میده

((امضاموبخون لطفا)) برای سلامتی امام زمان صلوات بفرس ودعاکن من بزودی مامان بشم ولطفا لطفادرخواست دوستی ندید
عزیزم شما که خودتون شاغلید همسرتون هم تو کارا کمک میکنه؟منم شاغلم و توقع دارم کمکم کنه و باعث بحث می ...

اونوقت ساعت 4و نیم چرا باید شما از خواب ناز بیدار بشی و جوراب اقا رو بپوشونی .. خیلی رو نده بابا.. به سلامتی خودت هم فکرکن

2706