2726
عنوان

خانما به نظرتون حق با شوهرمه یا من شوهر ذلیلم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1812 بازدید | 53 پست

همسر من ساعت هفت و نیم میرن سرکار، من هم سرکار میرم، ابدا هم در نقش مادرشون نیستم، نزدیک به بیست سال هم هست با هم هستیم، خیلی به ندرت مثلا باردار یا بیمار بودم که براشون وسایل رو آماده نکردم و تصور و برداشت من بعد از این همه سال زندگی مشترک این هست که این رفتارها دلشون رو به زندگی گرم میکنه و احساس خوبی از بودن یک همسر مهربان بهشون میده.

به حرف دوستان بسیار جوان و اغلب بی تجربه اینجا اعتماد نکنید و همسر عزیز و مهربان تون رو که برای رفاه شما تلاش می کنند اذیت نکنید، حتی اگر درخواست شون منطقی هم نبود ایرادی نداشت، مگر همه کارهای ما درست هست؟ ببینید چی زندگی تون رو گرم تر و مهربانانه تر میکنه...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همسر من ساعت هفت و نیم میرن سرکار، من هم سرکار میرم، ابدا هم در نقش مادرشون نیستم، نزدیک به بیست سال ...

عزیزم شما که خودتون شاغلید همسرتون هم تو کارا کمک میکنه؟منم شاغلم و توقع دارم کمکم کنه و باعث بحث میشه.

چطورى تو جوراب پاش ميكنى؟ 😂 موهاشم عروسكى شونه كن🤣 

خسته ميشه درست ولى يه جوراب پا كردن كه كارى نداره بيشتر ميخواد كه بهش توجه كنى 

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr
همسر من ساعت هفت و نیم میرن سرکار، من هم سرکار میرم، ابدا هم در نقش مادرشون نیستم، نزدیک به بیست سال ...

نظر کامل و جامع دیگه حرفی نمیمونه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
عزیزم شما که خودتون شاغلید همسرتون هم تو کارا کمک میکنه؟منم شاغلم و توقع دارم کمکم کنه و باعث بحث می ...

در کمال تاسف خیر، هیچ کمک خاصی نمی کنند، زمان هم ندارند اغلب ولی وقتی هم زمان دارند عادت کردند که لم بدن و حتی به مخلیه اشون نمیرسه یه کمی کمک کنند! گاهی یه کمی غر میزنم وقتی خسته ام اما نهایتا تا بیست و چهار ساعت یادشون میمونه که من هم آدمم و خسته میشم، بعد دوباره روز از نو و روزی از نو...

اغلب همکارانم هم همین وضعیت رو دارند، خیلی به ندرت هستند همسرانشون که کمک زیادی می کنند، اما خب به عنوان مثال عموی خودم که بشدت در کارهای خانه کمک همسرشون هستند به حدی ادم مزخرف و پستی هستند (زن عموی بنده خدا اصلا روحشون هم از کارهای ایشون خبر نداره و دلشون خوش هست که همسرشون کارهای خونه رو میکنه) که گاهی فکر می کنم همه ادم ها همه چیز رو با هم ندارند و نمیشه انتظار همسر کامل رو داشت...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
عزیزم شما که خودتون شاغلید همسرتون هم تو کارا کمک میکنه؟منم شاغلم و توقع دارم کمکم کنه و باعث بحث می ...

دیگه وقتی خودت شاغلی اشتباهه

خب به یه اندازه دارید زحمت میکشید کار خونه هم با شماست

مطمینی ارزش خودتو تو زندگی حفظ کردی؟

همه زندگیتی درست و ایده ال چه زن چه مرد دارن تلاش میکنن چه از خوابشون بزنن چه از ذهنشون چه از جسمشون

من یک سالو نیم ساعت ۵:۳۰ صبح میرفتم سرکار…سخته ولی قرار نیست شوهرم لباس تنم کنه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

اره رو می‌دی.حداقل جوراب و لباسش رو خودش دراره و بپوشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706