2733
2734

شوهرم ساعت ۴ و نیم نصف شب میره سرکار،بعد کارشم واقعا سخته.

صبحا که بیدارش میکنم تنبلیش میاد همیشه من جوراباشو میپوشونم یا از سرکار میاد من جوراباشو یا حتی لباساشو درمیارم،غرغرم که میکنم میگه درک کن من نصف شب که اوج خواب آدمه پا میشم میرم سرکار.

به نظرتون خیلی رو میدم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ذره ناز میکنه بابا...ولی همیشگی نباشه اینکارت خودتو به خواب بزن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

جواراباشو می پوشونی؟!!! 

نکن خواهرم مگه بچه دو سالس

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اره زیاد رو میدی. سخته که سخته. تو موارد دیگه  جبران کن. وقتی خسته اس ازش کار نخواه. غذاهای خوشمزه بپز. جوراب پوشوندن اینا همیشه باشه  مسخره اس . پررو اش میکنه. هیچ مشاوری کار شما رو تایید نمیکنه. 

یه خانم مستقل و قوی 
2738

هر روز هر روز اینکازو نکن چون حس مادر بودن بهش دست میده فک میکنه مادرشی تا زنش بزور بیدارش کن ولی راهیش کن بدرقش کن بوسش کن بگو زودتر بلندشو چای وصبحانشو اماده کن اگ نازم کرد نازشو بخر گناه داره ولی درحدش

به هیچ وجه به جورابای شوهرم دست نمیزنم😅

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2706