2737
2734
عنوان

شوهرم منو چی فرض کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 92 پست

خب وفتی پیشته نگاه بببن چرا اینجوری میشه اگه بلاک کرده باشع معاوم میشه دیگه منطقی نیس؟؟

من شنیدم دعاینی نی سایتیا خیلی میگیره پس لطفا لطفا برای     قبولیم در دانشگاه فرهنگیان یه صلوات مهمونم کنید❤           نه دوستان بچه نیستم به دلایلی عقب موندم از درس     صلوات فرستادین بهم بگین واسه حاجتتون بفرستم😘
اخه هیچوقت اینجوری نمیشد. چرا فقط مال این اینجوریه

ولی این واسه منم پیش میاد خط راه نمیده بلد یه پیام تماس از دست رفته میرسه اونم گاهی وقتی خطا خراب بشه نه همیشه مثل نقل و نبات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر عزیز مساله ای که می فرمایید برای من هم در ارتباط با عزیزانم پیش امده و مطمئنم ارتباطی به بلاک کردن نداره، عزیزجان به همسرتون اتهام نزنید، حتی نباید با ایشون بحث می کردید دوست من.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

وقتی شوهرت خونس زنگ بزنید ۹۹۹۰ مشکل رو‌بگین تا اگر‌مشکلی باشه حل کنه مشکلی هم نباشه ریگی به کفششه 

بعد گاهی بدون خبر بلک لیستشو چک کن 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

اسی اگه خودت خط دیگه ای نداری با خط دیگه مثل خط دوستی یا خواهری برادری مادری کسی زنگ بزن ببین چجوری میشه 

خیال خودتو راحت کن احتمالا مشکل خطی پیش میاد

یا یه جوری خبر بگیر که ماموریت میره واقعا یا سر کاریه 

بالاخره شماره داری از محل کار یا همکاری کسی

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2738

گاهی وقتها خطها این طور میشن ، برای شوهرم پیش اومده بود یه مدت ، حالا جالبتر اینکه یه مدت کسی به گوشیش زنگ میزد به شماره اصلیش ، گوشی من با خط دوم همسرم که سیمش رو رو گوشی من گذاشته بودیم  زنگ می خورد

اخه انتن نباشه میگه مشترک در دسترس نمی باشد اشغال نباید بزنه

نه همیشه نمیگه در دسترس نیست بیشتر وقتا بوق اشغالی میخوره بد به دلت راه نده

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2706