2737
2734

۳۲ سالمه  مدرک لیسانس بیکار اه اه ‌والله هر چیزی به ام بخرم باید دستم جلوی شوهرم دراز باشه .

بلند بگو آمین.  برای امضام صلوات میفرستی،؟ خدايا برای تو کاری نداره  همه چیز دست توعه.نذار شرمنده بچه هامون بشیم.  به زندگی همه برکت بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب نمیشه بری سر کار . 

بچه هامو نمیدونم چکار کنم 

بلند بگو آمین.  برای امضام صلوات میفرستی،؟ خدايا برای تو کاری نداره  همه چیز دست توعه.نذار شرمنده بچه هامون بشیم.  به زندگی همه برکت بده.
من 18 سالمه و بیکارم 🙁

واااااای وقتی ۱۸سالم بود آرایشگری یا خیاطی میرفتم  ای کاااااااااااش

2738
اینستا دوره های پلیمری شرکت کن تو خونه کار کن سفارش بگیر

پلیمر چیه

شوهرت موظفه این پولو بده 

صبح تا شب کار میکنی 

از پیشرفتت تو اجتماع جا موندی

بچه داری میکنی

۲۴ ساعته تو اشپزخونه 

۲۴ ساعته داری همه جارو تمیز میکنی 

حتی کارای شخصی اعضای خانوادتم انجام میدی

بعد دو گرون پول سر این کارا گرفتن شد دست دراز بودن؟

بچه هامو نمیدونم چکار کنم 

بچه ک بهونس اگ میخای همش بف‌کر بچه داری باشی باید کلا قید کارو بزنی

خب بذار پیش مامانت یا صبا بذارش مهد اگ کوچیکه

کارهای زیبایی خیلی پردرآمدن مث فیبورز ابرو میکروبلیدینگ. لیفت مژه و ابرو. اسکین کری( پاکسازی پوست و درمان مشکلات پوستی). پدیکور و...

لیکسان‌سازی چی داری

روانشناسی

2706