2726
عنوان

چندوقت یکبار لباس میخرین؟چقدرخرجی دارین ماهانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 50 پست
هرماه

انلاین میخری ؟؟چون قیمتاشون خیلی بهتره تا بازار

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دیگه توان اقتصادی و خرید مردم خیلی کم شده .من خودم امسال دو تا مانتو دم دستی دوختم یه دونه هم عید دوختم چون داداشم خیاط و پول دوخت رو نصف حساب میکنه واسه من میصرفه .ولی برای بچه هام هر وقت که نیاز باشه میخرم و سعی میکنم صرفه جویی کنم.

والا منکه تنهام و مستقل ماهی ۸تومن حقوق. ۳برا اجاره. همون پنج روهم ۳تومن میمونه بعد خورد و خوراک میذارم برا رهن امسال دارم سکته میکنم بااین حجم رهن و اجاره ها. 

دوتومن خورد و خوراک یعنی شرایط افریقا تقریبا

منم سالی یبار شایدم کمتر مانتو بخرم..کلن زیاد لباس نمیخرم. همش براشکم میره

دقیقا لباس لازمم ولی فکرنکنم بتونم بخرم فعلانا

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍

من مناسبتا میگیرم

آخرین بار عید فطر بود که از اون موقع تا الان فقط یه کفش گرفتم

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.

دوسه سالی هست نخریدم چند روز پیشم یه سریاش که قابل استفاده بود دادم مامانم بده همسایشون نیاز داشت الان اینایی که باقی مونده یا کهنه شدن یا برا مهمونی خوبه اداری ندارم فقط دوتا مونده که همش دارم میپوشم باید تا اخر ماه ی فکری کنم 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

من اول هر فصل لباس میخرم 

🐣ی افسانه هست که میـگه:شاید عشق همون حسیـه که قـ♥لبهاتونو با هم عوض میکنید، بیقرار میشین برای همینه که بدون هم حس بدی دارین چون بدن میخواد قـ❤لب اصلیش کنارش باشه...به نظرم این قشنگترین تعریفِ عشقه🐣دوسـℒℴνℯـت دارمـــــ🐣دوریم از هم ولی من چطوری میفهمم تو دلت چی میگذره انگار ی طناب از قـ❤لبت به قـ❤لبم وصله...دوسش دارم میدونی چرا؟ چون وقتی ناراحتش میکنم،خودم بیشتر ناراحت میشم،وقتی ازش دور میشم خودم بیشتر احساس تنهایی میکنم.وقتی دلتنگشم دنیای خودم تاریکتر میشه نمیدونم چجوری امد وسط زندگیم،اما شد،تموم وجودِ من❤🐣 دوست داشتن اینکه وقتی میدونه رو چیزی حساسی یا از کاری بدت میاد حواسش هست که ناراحتت نکنه...🐣goftino.com/c/EcZL9x                                                                                                                                  
2706