2733
2739

یواشکی نیست     فیلم میبینم

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ جوره خوش نمی‌گذرونم

حتی هوس خاصی نداشتم

شهر غریبم

سرکار میرم

رسیدگی به همسرم که بیش از پیش شده

چیه نیگن ویار بارداری یه چیزی با لذتتتت میخورن

من اونم تجربه نکردم

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
2728

باردار نیستم ولی یک سری خوشگذرونی یواشکی دارم که دوست ندارم کسی بدونه 

اولیش نی نی سایت هست که فقط همسرم می‌دونه و بهشون تاکید می‌کنم یهو جلو کسی لو ندن 

دومی که فقط خودم می‌دونم میوه خوردن نصف شب هست اونم میوه های شیرین با نمک 😋😋

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
باردار نیستم ولی یک سری خوشگذرونی یواشکی دارم که دوست ندارم کسی بدونه   اولیش نی نی سا ...

منم نصف شب که دخترم خوابید میرم بستنی مگنوم میارم میخورم🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂به اونم میدم قبلش😁

خوشگذرونی یواشکی ندارم 

ولی گاهی هوس حلوا میکنم درست میکنم بادخترم میخوریم خوش میگذرونی

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
خوشگذرونی یواشکی ندارم  ولی گاهی هوس حلوا میکنم درست میکنم بادخترم میخوریم خوش میگذرونی

حلوا ندوست🥺

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2738
حلوا ندوست🥺

من از وقتی باردار شدم علاقه شدید پیدا کردم نمی‌دونم چرا

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷