2726
عنوان

کیا کیستشون رو عمل کردن؟؟؟

241 بازدید | 32 پست

مامانم میگ همسایمون کیستشو عمل کرده دیگ بچه دار نشده منم کیست دارم دارم دارو میخورم استرس دارم اگ خوب نشدم چی عملم میکنن🥺🥺🥺🥺🥺🥺

آجی منم داره آپاندیس گرفت دکتر خواست عملش کنه دکتر زنان اجازه نداد گف با دارو رفع میشه

خدای من مهربونم من کک مکای صورتمو دوست ندارم من تحمل نگاهای بقیه رو رو این پوست ندارم لطفا خودت کمک کن بتونم کک مکامو درمان کنم خدایا میدونم توخواستی انتخاب تو بوده ولی من دوسشون ندارم درسته اینا هم نعمتای توان ولی ببخشید من این نعمت تو رو دوست ندارم خدا تو رو خدا این کک مکایی که خودت بهم دادی خودتم از صورتم بردار معجزه کن...دوست عزیز من برای صاف شدن پوستم یه صلوات برام میفرستی؟

در ضمن تو دوتا تخمدان داری یکیشم آسیب ببینه یکی دیگه داری هیچ مشکلی پیش نمیاد نترس

خدای من مهربونم من کک مکای صورتمو دوست ندارم من تحمل نگاهای بقیه رو رو این پوست ندارم لطفا خودت کمک کن بتونم کک مکامو درمان کنم خدایا میدونم توخواستی انتخاب تو بوده ولی من دوسشون ندارم درسته اینا هم نعمتای توان ولی ببخشید من این نعمت تو رو دوست ندارم خدا تو رو خدا این کک مکایی که خودت بهم دادی خودتم از صورتم بردار معجزه کن...دوست عزیز من برای صاف شدن پوستم یه صلوات برام میفرستی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی از فامیلامون بچه دار نمیشد انقد قرص نمیدونم واسع چاق شدن یا پیشگیری حاملگی خورده بود کیست گرفته بود کیستشو عمل کرد با آی وی اف سه قلو حامله شد دوتاش بدنیا اومدن یکیش ن ..انقدم پسرش خوشگله چشم آبی مو طلایی فر ..

ب منم گفتن با دارو خوب میشم..دل درد دارم چکارکنممم خدااا

آجیم فقط پریودیاش نامنظمه

کیستت چقدریه؟

یکی از فامیلامون بچه دار نمیشد انقد قرص نمیدونم واسع چاق شدن یا پیشگیری حاملگی خورده بود کیست گرفته ...

آی وی اف چه روشیه دیگه؟؟

من کیست دارم مجبورم قرص جلوگیری بخورم🥺

عرق چی خوردی از من خیلی بزرکه خون ریزی داخلش کرده

اره مال منم خونریزی داخلی کرده بود برا همونم درد میکرد

من از همین نینی سایت پیدا کردم اون خانوم رو ک عرقیات گیاهی تولید میکرد. واقعا دسش درد نکنه🥺❤️ هربارم یکی تاپیک میزنه کیست دارم میگم اون عرقو بخور البته باید سنتی باشه نه صنعتی. مال عطاریا صنعتیه

اسمش عرق فراسیون بود

من دوماه مرتب خوردم دگ هیییچ دردی نداشتم بعد چهار یا پنج ماهم خوب شد بستگی ب بدنت داره شاید زودتر ...

الان قرص میخورم اشکال نداره عرقو بگیرم بخورم؟؟؟لاغر کننده ک نیست؟

2706