2410
2553
عنوان

کسانی که معتاد نی نی سایت شدید...

195 بازدید | 15 پست

یه دسته ای هستن که وابسته ی این فضا شدن و بیشتر تایم روز یا شب اینجا سپری میکنن و از این روند راضی نیستن،از جمله خود من 

که واقعا رو زندگیم وطرز فکرم و روند پیشرفتم تاثیر منفی گذاشته

خواستم بهتون یه اپلیکیشن معرفی کنم که کتابای صوتی و موزکای مدیتیشن و اپیزود های جذاب و رمان و کتابای روانشناسی... یا بخشی هست که مربوط به مغز و طرز فکرمونه

هممون کم و زیاد مشکلات داریم تو زندگیمون 

اون دسته از کسایی که با من موافقن بهشون پیشنهاد میکنم به جای خوندن تاپیک که منبع درستی نیست یا مثلا تاپیک زدن راجع به مشکلاتمون که تقریبا هیچکس نمیتونه درست راهنمایی که و گره زندگیمونو فقط کور میکنه بیاین کتابای روانشناسی و بهتر زندگی کردن و ... گوش بدیم که حداقل یه چیز یاد بگیریم

از گوگل پلی میتونید دانلود کنید:

castbox

من دارمش کار نمیکنه که 🙁

به نام خداوند حکیم ، همه جفتند و ما تکیم😎یه دختر جنگی ،با شلوار پلنگی😂🤙 ‏چه دنیای بی رحم داریم🤦تو میخوای مواد غذایی داخل یخچال رو از سرما نجات بدی ولی بهت انگ پرخوری میزنن😂 یه تپل شاد💃 بهتر از یه لاغر افسردس😂🤷 در حال جنگ با جمله "چون تو دختری نمیشه"💪🔥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بگیرین بخوابین واسه کارای دیگتونم وقت کم میارین دیگه نمیاین اینجا

چه ربطی داشت؟بخوابیم مشکلاتمون حل میشه؟

میگم به جای اینجا یه کار کنیم دو تا چیز یاد بگیریم شما اگر مخالفید انجام ندید منکه همه رو نگفتم

2714
چرا عزیزم من الان داشتم ازش استفاده میکردم چطور کار نمیکنه؟

دنبال پادکست خاصی میگردم پیداش میکنم باز نمیشه فیل شکن  لازمه؟

به نام خداوند حکیم ، همه جفتند و ما تکیم😎یه دختر جنگی ،با شلوار پلنگی😂🤙 ‏چه دنیای بی رحم داریم🤦تو میخوای مواد غذایی داخل یخچال رو از سرما نجات بدی ولی بهت انگ پرخوری میزنن😂 یه تپل شاد💃 بهتر از یه لاغر افسردس😂🤷 در حال جنگ با جمله "چون تو دختری نمیشه"💪🔥
نه عزیزم‌من بدون فیلت*ر شکن استفاده کردم

میشه اگه زحمتی نیست تو برنامتون برید ببینید رادیو چهرازی برای شما باز میشه ؟ من بفهمم مشکل از گوشیمه یا برنامم 

مرسی عزیزم🌷

2706