2726
عنوان

از خودم واقعا خجالت میکشم

441 بازدید | 23 پست

هیچ موفقیتی ندارم که بهش بنازم 

هیچی هیچی. کلا هیچی ندارم و واقعا یعنی گاهی اوقات می‌شینم با خودم خلوت میکنم میبینم که چقدر باعث روسیاهی همه شدم 

هم خدا. هم خانوادم هم همه کس.

حتی اینقدر حجم از ناامیدی تو زندگیم دارم که واقعا نمی‌دونم میتونم برای خودم زندگی بسازم یانه 

واقعا بی عرضه هستم از نوع واقعیش .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا براى كنكور نميخونى كه برى دانشگاه؟؟

دیکه انگیزشو ندارم و خیلی فشار میاره و تحمل بی پولی تو اون مسیر اولشورندارم و واقعیتشو بگم علاقمو نمی‌دونم چیه

2728
دیکه انگیزشو ندارم و خیلی فشار میاره و تحمل بی پولی تو اون مسیر اولشورندارم و واقعیتشو بگم علاقمو نم ...

ولى اين تنها كاريه كه ميتونى براى خودت و زندگى و ايندت بكنى

اول اینکه تو ایران هستی این یک

آفرین

من از وقتی مصاحبه علی دایی با فردوسی پور رو دیدم به همسرم گفتم ببین این نخبه رو خونه نشین کردیم 

دیگه کم کم باید مدیر فوتبال این کشور می‌بود 

دیگه ما که بماند 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

لطفاً شاغل شو 

این مهمترین کار 

یک محل کار امن و سالم البته

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706