2410
2553

سلام خوبین من چن روز پیش اسهال خونی شدید شدم بعدش دیگ توی مدفوعم خون ندیدم تا دیروز ک وقت پریودم نبود اما خون ازم اومد و هنوزم میاد شکمم خیلییی سروصدا میکنه پیش دکتر رفتم بهم مترانیدازول و فلوکونازول داده همین احساس میکنم مشکل از روده هام باشه چون اینهمه قاروقور طبیعی نیست چیکارکنم ب نظرتون؟ اسم دکترم میارم مامانم اینا دادبیداد میکنن

تاپیکت حال بهم زن بود 🤢🤢🤢

اسهال خووونی😷😷😷

یه دکتر برو دیگه اینجا چیکار میتونن بکنن برات 😐

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌

من هیچیم نیست ولی گاهی شکمم قاروقور می‌کنه انگار سنگا از رو کوه غلت میخورن پایین زیره خوردم جلو نفخ گرفت ولی بعدش اسهال شدم داغون شدم نصف شبا میرفتم دستشویی مامانم از خواب بیدار می‌شد از سروصدا😁

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیکت حال بهم زن بود 🤢🤢🤢 اسهال خووونی😷😷😷 یه دکتر برو دیگه اینجا چیکار میتونن بکنن برات 😐

وا شما حالت بهم میخوره نیا تو تاپیک

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
2456
تاپیکت حال بهم زن بود 🤢🤢🤢 اسهال خووونی😷😷😷 یه دکتر برو دیگه اینجا چیکار میتونن بکنن برات 😐

دکتر رفتم 😕 دارم سوال مبپرسم راجب این سروصدا ک ببینم چیکارش میشه کرد

دکتر رفتم 😕 دارم سوال مبپرسم راجب این سروصدا ک ببینم چیکارش میشه کرد

تا اسهال و اینا که میگی خوب نشه سر و صدایه شکمتم هست دیگه..

کته برنج و ماست و نعنا بخور خیلی خوبه..

چیزایی بخور که یه خورده دسشویی رو بهتر کنه..

موز  و چایی خشک بخور .

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌