2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین از روی چشم

10451 بازدید | 16 پست

سلام خانومای گل.امروز یه مطلبی خوندم خیلی برام جالب اومد.هرچند که علائم و خیلی حالت ها منبع علمی نداره ولی خب یه سرگرمیه برای ماهایی که هنوز جنسیت جنینمون رو نمیدونیم.نوشته بود یکی به چشمتون نگاه کنه یا خودتون یه عکسی بگیرین.به بالا نگاه کنین و از سفیدی چشمتون عکس بگیرین اگه علامتVیا  Y در چشم چپتون بود جنین پسره اگه در چشم راست بود دختره اگه هم تو هر دو چشم بود اینم دختره

خانومایی که جنسیت جنینتون مشخص شده میشه امتحان کنین ببینن حقیقت داره یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو همین نی نی سایت همه برا من از رو سونوی هفته۱۳ کارشناسی کردن گفتن پسره، ولی دختر بود😍

همه چیز به جز سونوگرافی ۱۶هفته به بعد الکیه

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
2731
2738

علم پزشکی متحول شد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

اینو نمیدونم ولی میدونم که وقتی بچه توی شکم حرکت میکنه اگه با کله به شکم مامانش ضربه بزنه ینی دختره.

اگه با پا لگد بزنه ینی پسره

تو فامیل واسه هرکی اینجوری تایین جنسیت کردن درست درومده😂

2706