2733
2739
عنوان

معضل این روزهای من+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 64 پست
خوشگله ،دقیقا منم میخوام فرش بخرم از این نازکا که گرونترم هستن شوهرم خوشش نمیاد

خوشگلیش که واقعا حرف نداره عین دستباف ظریف و ناز فقط ما رو مبل نمیشینیم رو زمین زیاد میشینیم

اها.اخه فرش باید ب مبل بیاد بعدشم ناراحتی نداره اگه هم مادر شوهرت اومد خیلی سرد بگو اونارو دوست نداش ...

شوهرمم میگه بگو به زور خونمون ننداختن که خودمون پسندیدیم ولی قیافش جلو چشممه با لبخند زشتش کنایه میزنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوشگلیش که واقعا حرف نداره عین دستباف ظریف و ناز فقط ما رو مبل نمیشینیم رو زمین زیاد میشینیم

فرشای منم همینطوره پدرشوهرمم اصلا رو مبل نمیشینه فقط رو زمین میشینه هر وقت میان من یه پتو براش میندازم رو زمین 

خیلی قشنگه اسی مبارک باشه

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         
2738

مبارکه قشنگه اینا برای خونه مبله خوبه وکف سرامیک .چون نازکن ولطیف  جنبه زیبایی و لطیف دارن.

یکم سفت بودنش وگرنه کاملا توضیح دادن حتی پشتشم هست نخ درجه یک آلمانی دستباف گونه مامانم میگه انقد ع ...

ببین ۱۲۰۰ ۱۵۰۰ شونه مال جایی هست که

پا نمیخوره

روش نمیشینن

بچه نمیخواد روش رفت و آمد کنه

کلا فقط برای پذیرایی هست

عمرشم کمتر از فرش ۷۰۰ شونه هست

ولی خب طرحا و رنگای خیلی قشنگتری داره و ریز نقشه 

میگم در کل باید مورد استفاده رو ببینی چی هست

برای پذیرایی

برای استفاده زیاد

شوهرمم میگه بگو به زور خونمون ننداختن که خودمون پسندیدیم ولی قیافش جلو چشممه با لبخند زشتش کنایه میز ...

ولش کن بابا الکی خودتو دل سرد نکن جوابشو بده بره مثلا بگو بهتر از اون فرشای کثیفه بعدشم آدم تنوع میخواد نمیشه ک همش اون فرشای کثیف زیر پات باشه

2706