2733
2734
عنوان

دوستان شیرازی

146 بازدید | 15 پست

بنظرتون کدوم متخصص پوست که خانم باشه توشیراز بهتره؟

تعریف دکترژاله ی ربیعی ومحبوبه ی فلامکی روشنیدم.

اگه پزشک دیگه ای که تشخیصش عالی باشه وخانم هم باشه سراغ داریدمعرفی کنید.

پیشاپیش ازاینکه جوابمومیدیدمتشکرم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

بچه ها ۱ نفر مونده تا تکمیل چله زیارت عاشورام . اسی و بچه ها یکیتون بیاد چله تکمیل شه 😍 تاپیکم

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط فقط فرهودصالح

ببخشیدمن گقتم دکترخانم متخصص پوست  

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
فیلی

ببخشیدمن گقتم دکترخانم متخصص پوست    

2738
کارش خوبه 

من نیازبه پزشک خانم دارم

2706