2737
2734
عنوان

عکس خودمو میزارم زود برمیدارم💋💋👿👿😎😎😍😍🙈🙈😈😈

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 112 پست
عزیزم زیابیی به سفید و سیاهی پوست نیست  میخای ۵۰۰ نفر برات بیارم که سفید نیستند ولی خیلی خوشگل ...

اره خوشگلم اتفاقا ولی رنگ پوستمو دوس ندارم اصلا متنفرم

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا بیرونم ک میرم همینقدر سفیدن لعنتیا😂از صد فرسخی میدرخشن

پول دارن کرم خوب میزنن 🤣

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..
اره خوشگلم اتفاقا ولی رنگ پوستمو دوس ندارم اصلا متنفرم

اخه قربونت برم اعتماد به نفستو ببر بالا رنگ پوستتم عالیه 

همین الان بخند بدو بدو بدو بخند دیگه عه ببین کیه که داره این امضارو میخونه آره با خودتم انشاالله به هر چی تو زندگیت میخای برسی برا منم دعا کن به عشقم برسم🥺❤💋🧡 تیکرم تیکر بارداری نیست رسیدن به هدفمه🤩🤩۱
2731
ن بابا بیرونم ک میرم همینقدر سفیدن لعنتیا😂از صد فرسخی میدرخشن

تو حساس شدی واسه همین هی سفید میبینی والا من بیرون میرم همه از دم سبزه😂😂

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8968373/%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d8%b1%d9%81%d8%aa-%d8%aa%d9%88-%da%86%d8%b1%d8%ae-%da%af%d9%88%d8%b4%d8%aa-%d8%b9%da%a9%d8%b3?postId=243704770

یک زنم که در هر شرایط آرامش خودمو حفظ میکنم🤞بعضی وقتا بدون اینکه بدونم چرا تا حد مرگ دلم میگیره😔

قابل توجه اونایی که میگن فیتر پوستش رو صاف و سفید کرده:

فیلتر دارم درست ولی پوستم مثل خود عکسیه که گذاشتم

نمیخام بگم پوستم خوبه و فلان اتفاقا عین شیر برنج میمونم یکمی تیره تر بودم بهتر بود 

همین الان بخند بدو بدو بدو بخند دیگه عه ببین کیه که داره این امضارو میخونه آره با خودتم انشاالله به هر چی تو زندگیت میخای برسی برا منم دعا کن به عشقم برسم🥺❤💋🧡 تیکرم تیکر بارداری نیست رسیدن به هدفمه🤩🤩۱
2706