2733
2734
عنوان

بیاید خاطرات اشتی کردن با ابجی و داداشاتون و..... بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ارزوم بود یه داداش از خودم بزرگتر داشتم بمیرم برا خودم

آخ آخ

همچین میزنه عین کتلت پهن میشی

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃

قهر نکردیم ولی ندیدمش دوسال .چون خودم خونه اجاره کرده بودم بهشون نگفته بودم چند بار منو دیدن فظولا گفتن اونام ناراحت شدن حق داشتن .منم دلیل داشتم .خلاصه کادو خریدن بردم و پولم که حلال مشکلات .کادو ها و باز کردن بازم مثل قبل باهام خوب شدن 😐🚶

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2728

منو ابجيم قهر بوديم اون مجرد ٩سال از من كوچيكترن ي ماه پيش وقت زايمانم پيام داد تاريخ زايمانت كي دلم ميخواد وقت زايمان پيشت باشم ديگه من رفتم پيش مامانم اينا و ابجيم همه كارامو كرد قهري خواهر برداري خيلي معناي نداره زود جاشو ب اشتي ميده ولي داداشم از وقتي زن گرفته كلا سر دشمني پيدا كرده بخاطر زن عوضيش

منم ارزوم بود یه داداش از خودم بزرگتر داشتم بمیرم برا خودم

خخیلی خوبه من در حسرتشم 😭😭😭همیشه با بچه ها دعوام میشد کسی نبود ازم دفاغ کنه یا غیرتی شه

برای سلامتی ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید 🤍�

دیروز بود ،جلوی خانواده ، وسط یه بحث مالی با داداش کوچیکم ، یهو صداش رفت بالا و یه حرف زشت زد  بهم . من اول نگاش کردم گفتم شاید معذرت بخواد ، دیدم نه به روی خودش نیاورد ، من پاشدم که برم. خواهرام گفتن بشین ، منظوری نداشته ، به دل نگیر. منم لبخند زدم و گفتم باشه به دل نمیگیرم و شروع کردم اداشو درآوردن 🤣 ، دیگه حرف نزد باهام و

بلند شد رفت. تولد  خانومش بود دیشب ، خلاصه موندیم تا برگشت اومد با کیک . گفتم خوبی؟ لبخند زد و... خلاصه در کنار بقیه تولد گرفتیم و گفتیم و خندیدیم.جاتون خالی

2738

پارسال با داداشم قهر بودم از تابستون تا عید 

مامانم بهم گفت داداشت واسه دخترت لباس خریده بیا اشتی کنید

منم رفتم و اشتی کردیم

اما چند روز پیش ک رفتم خونشون پشت سرم گفته بود بهش بگید دیگه نیاد اینجا

خخیلی خوبه من در حسرتشم 😭😭😭همیشه با بچه ها دعوام میشد کسی نبود ازم دفاغ کنه یا غیرتی شه

😂😂غصه نخور ما تو دعواها کسیو نداشتیم غیرتی شه تازه دعواهای خونه هم از اونا بود وباید تحمل میکردیم خیلی غصه نخور مثل برادرهای من میخام صد سال تو عمرت نداشته باشی عزیزم

..........

یبارم با هم قهر بودیم 

واسه خودش موشک کاغذی ساخته بود داشت بازی می‌کرد

یه‌دفعه موشک ش پیچید رفت ریز کتری و آتیش گرفت😂😂😂

باهم دیگه خاموش کردیم و اینقدر خندیدیم که خود به خود آشتی شد🤣🤣🤣

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست 💙من امیدم به خدا💖بعد خدا هم به خداست💫تو همانی که دلم لک زده لبخندش را 🖤 او که هرگز نتوان یافت همانندش را🥀              یه صلوات واسه شادی روح باباجونم می فرستید؟🙏🏻🥀                     آقایون درخواست دوستی ندن🤚🏻        تا نیایی گره از کار بشر وا نشود💚درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود🌱 یا اباصالح المهدی (عج) ادرکنی🍃
آخ آخ همچین میزنه عین کتلت پهن میشی

چرا خوبه که

وات د فاز      اقا زندگی رو همونجور راحت بگیر که اون به تو سخت میگره انقدر بخند بگن دیوونه ای  کلا مثل اینه باش صاف باش باهمهههه هرکی هم باهات مشکل داره مشکل خودشه😜 تو که باهاش مشکل نداری؟؟؟ بخور بپوش بگرد بخواب کلا کوالا باش اون ته مها یه خورده تلاش کن فینیش چیز هایی که گفتم یادت نررررررههههه
من الان با داداشم قهرم😶

چرا برو اشتی ببین من داداش ندارم حسرت میخورم

وات د فاز      اقا زندگی رو همونجور راحت بگیر که اون به تو سخت میگره انقدر بخند بگن دیوونه ای  کلا مثل اینه باش صاف باش باهمهههه هرکی هم باهات مشکل داره مشکل خودشه😜 تو که باهاش مشکل نداری؟؟؟ بخور بپوش بگرد بخواب کلا کوالا باش اون ته مها یه خورده تلاش کن فینیش چیز هایی که گفتم یادت نررررررههههه
2706