2733
2734
عنوان

پیام دادمش بالاخره😐😐

636 بازدید | 37 پست

امروز دوبار دیدمش اخه همکاریم ،گفت خسته نباشید،دیگه رفتم اتاق کم مونده بود بزنم زیرگریه

نتونستم تحمل کنم بهش پیام دادم،نوشتم:واقعا انقد بیتفاوتی؟

الان پیام داد:علیک سلام

😐

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

کاش پیام نمیدادی .. یجورایی خودت ضعفتو بهش نشون دادی با پیام دادن .. مثل اون بیخیال باش

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش پیام نمیدادی .. یجورایی خودت ضعفتو بهش نشون دادی با پیام دادن .. مثل اون بیخیال باش

خیلی بهم سخت گذشت این ده روز،همش یادم میاومد اون سری اون اومد سمتم وقتی قهر بودم،گفتم شاید عصبیه ازم

خب وقتی بی تفاوته توام باید بی تفاوت باشی چرا پیام دادی:/

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش
2738
خیلی بهم سخت گذشت این ده روز،همش یادم میاومد اون سری اون اومد سمتم وقتی قهر بودم،گفتم شاید عصبیه ازم

بی تفاوتی بهترین راهه .. تو هم بی تفاوت باش

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
یعنی چی؟  چرا این پیام رو دادی؟  نسبت به چی بی تفاوته؟

تاپیک قبلیام هست،ازش عصبی بودم گفتم تموم کنیم گفت باشه،ده روز شده ،همکاریم هی همو میدیدیم،امروزم دوبار دیدیم همو سلام و خسته نباشید گفت دیگه تحمل نکردم پیام دادم

همیشه واس اشتی کردن نیاز نیس عذر خواهی کنید یا مسائل قبل دوباره از پیش بگیرید پیام بده بگو بریم بیرون ی هوایی بخوریم یا چیزی بخوریم یا احوالپرسی کن کم کم حالت قهر از بینتون میره سخت نگیرید

آدما فقط تو ترافیك پشت همن !!!!!!!
اصلا با همکار داستان عشقی نداشته باش ...همش باید ببینیش

اره خیلی بده مخصوصا همه هم بدونن

همیشه واس اشتی کردن نیاز نیس عذر خواهی کنید یا مسائل قبل دوباره از پیش بگیرید پیام بده بگو بریم بیرو ...

قهر نبودیم،گفتم تموم کنیم اونم گفت باشه،ده روز شده

خب وقتی بی تفاوته توام باید بی تفاوت باشی چرا پیام دادی:/

خس نیکنم مشکلاتمون با حرف و شماور قابل حله

2706