2737
2734
عنوان

دلم یه شوهر قوی هیکل و خوش هیکل میخواد که بغلم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 8077 بازدید | 163 پست

همه دوست دارن😁 کی دلش شوهر بغلی میخواد آخه

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
استاتر و شوهر قوی هیکل 😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣

من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان منم گول قد و هیکل بابام روخورد و عاشق شد ..الان میخاد طلاق بگیره

عهه من شمارو میشناسم مادرتون تهرانی بود پدرتون خوزستانی میخواد طلاق بگیره واقعا؟

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
متاسفانه شوهر خوش هیکل تموم شد یه دونه کچله چاق دارم ۵۰۰ میبری😂

نه دوست ندارم☹😂😂

من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣         
هر وقت موجود شد بهتون اطلاع میدیم😂

اوکی😂

2738
عهه من شمارو میشناسم مادرتون تهرانی بود پدرتون خوزستانی میخواد طلاق بگیره واقعا؟

آره  ..قراره بعد ازدواج داداشم درخواست طلاق بده

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
چشم فعلا یک میلیارد کارت به کارت کنید تا ارسال شود😂

عه عزیزم ۵۰۰ اولش وقتی گرفتمش ۵۰۰اخرو میزنم🤣😂

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
آره   ..قراره بعد ازدواج داداشم درخواست طلاق بده

عزیزم اشکال نداره ایشالا درست میشه

ان شاالله...گلم دعا کن برام...میترسم

چشم حتما 💓

2706