2726
عنوان

وقتی بعد از ۱۰ سال رندگی خیانت دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 61 پست

نمیدونم اینارو از کجا پیدا میکنه 

شاید یکی از همکاراشه که شماره اینارو بهش میده

آخه شوهره من کارش جوریه که با زنا در ارتباط نیست

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
نمیدونم اینارو از کجا پیدا میکنه  شاید یکی از همکاراشه که شماره اینارو بهش میده آخه شوهره من ...

حتما ریشه یابی کن 

ب روش هم نیار ک زرنگ بشه 

اگ ب روش بیاری پنهانکار تر میشه و کارو واست سخت میکنه

خوب مدرک و سند جمع کن ببین اصلا از کجا اشنا شده ، دختره کیه 

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم اینارو از کجا پیدا میکنه  شاید یکی از همکاراشه که شماره اینارو بهش میده آخه شوهره من ...

اگ تلفنی حرف میزنن برنامه ضبط مکالمه نصب کن رو گوشیش و سعی کن یطوری ادرس دختره رو گیر بیاری

کاربر خانم تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد ؛ رها کن ای دل غافل ، خدای بت پرستت را ...حذف تاپیک |
2728

دوست من از خوشگلی هیچی کم نداره از شوهرشم ۱۴ سال کوجک تره . هر کار زیبایی هم بگی کرده . قد بلند و خوش لباس .‌شوهرش از روز اول داره خیانت میکنه تا الان.  جالبه ی دوست دختر ثابتم نداره هر روز با یکی .‌اینجور آدما خودشونم نمیدونن چی میخان از زندگی . آدمای بی ثباتی هستن . من خودمم خیانت دیدم چندین سال شوهرم با یکی بود ول نمیکردن همو . الان که خوب فکر میکنم میبینم شوهرم اهل زندگی مشترک نیست دوست داره مثل پسرا فقط عشق حال کنه  دختر بازی کنه . اهل سختی زندگی مشترک نیست کلافش میکنه زندگی زناشویی . منم نباید بروش میوردم تا پرو بشه ولی آدم نمیتونه صبر کنه با سیاست بره جلو. فقط بعضی بد ذاتن درست نمیشن مگر اینکه ما بی خیال بشیم حرص نخوریم اونم ی مقطعی میشه ولی دائمی نه

من نمیخوام بفهمه که واتساپش رو گوشیمه برای همین نمیتونم واضح بگم که چی میدونم ازش

اگه بفهمه ممکنه گوشی مخفی بخره

من نمیخوام بفهمه که واتساپش رو گوشیمه برای همین نمیتونم واضح بگم که چی میدونم ازش اگه بفهمه ممکنه گ ...

اگه امکان جدا شدن داری از چتاش شات بگیر و جای امن نگهشون دار. 

اینجور مردا اگه متوجه بشن سریعا مدرک جرمو از بین میبرن 

بی سر و صدا ازش انقدر مدرک جمع کن که اگه یه روز تواستی یه کار قانونی بکنی دهنشو ببندی و مهریه ت رو تا اخرین قرون ازش بگیری

اگه امکان جدا شدن داری از چتاش شات بگیر و جای امن نگهشون دار.  اینجور مردا اگه متوجه بشن سریعا ...

بله همه رو اسکرین گرفتم فکر نمیکنم از لحاظ قانونی بدردم بخوره ولی برای ترسوندن خوبه

عکس پروفایل شوهرم یه عکسیه که خودشو پسرم باهم هستن هرکی هست بخاطره پول با شوهرمه

چقد راحت هر سری کشش ندادی😒😁

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
مرسی چه راه حل خوبی

به نظر من راه حل چندان خوبی نیس.

این دختر نه ویکی دیگه ،

مشکل از ذات بد همسرتونه متاسفانه..شما باید همسر خودتو درس کنی ،هر جوری که میتونی،

با تهدید طلاق ،بی آبروییو...

آخه چجوری ؟؟؟دختر رو هم پیدا کنه میخواد چیکارش کنه ؟! کسی که به مرد متاهل چشم داره آبرو براش مهم نی ...

آره گلم حرفت درسته.اگه این دختره هم بترسه وبکشه کنار .اینجورمردامیرن سراغ یکی دیگه.خداخیانتکارارولعنت کنه که تعهد حالیشون نیست

2706