2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ارع 

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 

اول از همه اینو ازت بپرسم ؟؟! واقعا هدفت پزشکیه ؟ یعنی هدفت درسه ؟ به چیز دیگه ای بیشتر علاقه نداری اگه به خاطر حرف اطرافیان و بقیه داری کنکور میدی بزارش کنار ، ولی اگه واقعا واقعا دوسش داری بشین برنامه ریزی اساس کن ، از نت فیلم ببین پایه ت رو قوی کن ، و براش وقت بزار تا برسی بهش 

بپرس

تو این دو سال همه درسا رو خوندی و مطالعت کامل بود ؟

اصلأ قصد قضاوت کردن ندارم فقط میخوام به یک نتیجه برسم تا کمکتون کنم

درخواست قبول نمیکنم قبلش موضوع درخواست رو بهم بگید
2738
اگر عاشقی وهمه ی خودت و میخوای بزاری اره ولی اگر میخوای شل بگیری برو پی زندگیت

جواب فامیلو چی بگم.. همین امسالم جلو همه میگفتن ینی هیچی قبول نشدی؟؟! حتی پیام نورم نشدی؟؟؟ خسته شدم از این حرفا.. از طرفی نمیدونم امسال چی بشه خب دوس دارم پزشکی قبول شم ولی میترسم امسالم نشه

اول از همه اینو ازت بپرسم ؟؟! واقعا هدفت پزشکیه ؟ یعنی هدفت درسه ؟ به چیز دیگه ای بیشتر علاقه نداری ...

راستش به درس خوندن علاقه ندارم البته فک کنم هیچکی نداره.. ولی خب کیه از پزشکی و احترام و ارزشی که همه بهش میذارن بدش بیاد؟ خب منم پزشکی رو دوس دارم مثل همه و دوس دارم قبول شم

2706