2726
عنوان

دلم مسافرت میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 29 پست
نه فعلا شاید پنج سال دیگه ب درآمد برسم

پس انداز چی 

یک پولی نداری واقعا هیچی ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
منم داشتم ب ابجیم میگفتم 5ساله ازدواج کردم هیچ مسافرتی نرفتیم 2تایی جز همش شهرستان همسرم  من ح ...

من اگ حداقل آزاد بودم و میزاشت با بچم بریم بگردیم بازم غمی نداشتم اما واقعا ی زندانی خستم

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس انداز چی  یک پولی نداری واقعا هیچی ؟

همه پس اندازامو تازه قرض از پدرو مادرم و دادم ک آرایشگری یاد بگیرم حدود پونزده ملیون هنوزم لازم دارم ولی دیگه ندارم

وای من اصلا نمیت نم‌با سمت شوهرم برم مسافرت چون اکناام از اینان ک خونه اگه اجاره کنن زیاد خوبو نمیگی ...

خوبه خوشبخت باشید همیشه.....نمیاد فقط همه زندگیش خانوادشن....

2728
امسال نرفتم ترجیح دادم بمونم خونه پدرم و مسافرت مزخرفشونو تحمل نکنم ک جز گشنگی خاطره دیگه ای ندارم ا ...

درست مثل شوهر من و خانوادش اونا هم فوق خسیسن شوهر من از ترس اینکه باید خرج کنه منو هیچ‌جا نمیبره نه پول بهم میده و نه هیچی حتی اجازه ندارم بدون اون جایی برم همه این اخلاق و رفتار های هم زیر سر اون پدر و مادر بی وجدانش هست همین عید جاریم رفت ترکبه باید میدیدی که چیکار میکردن داشتن دیوونه میشدن از حرص و حسودی درسته خودم گیر افتادم و کاری نمی‌تونم بکنم اما دلم خنک شد که حداقل یک نفر هست که حریف اینا میشه

همه پس اندازامو تازه قرض از پدرو مادرم و دادم ک آرایشگری یاد بگیرم حدود پونزده ملیون هنوزم لازم دارم ...

آفرین بهت 

کیف کردم واقعاً

مطمین هستم زودی به درآمد عالی می رسی 

از الان شروع کن به کار 

و خودت یک مسافرت حسابی ترتیب بده و سورپرایز کن و همه تلاشت رو بکن که چنان خوش بگذره که همسرت همیشه اینطوری برنامه ریزی کنه

میدونی ، گاهی باید به این پسربچه های سیبیلو کلی چیز یاد داد

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
من اگ حداقل آزاد بودم و میزاشت با بچم بریم بگردیم بازم غمی نداشتم اما واقعا ی زندانی خستم

ببین منم اونقد دلم میخواد با پسرم ی روز برم بیرون 

بیرون ینی منظورم توی همین شهرا.بگردونمش خرید کنم و بعدش ببرمش ناهار 2تایی 

ولی این موردم فعلا موند بردلم 

همسرم همه جا میبرتمو ...

نمیدونی من اونقد عزای رفتن شهرستانشونو گرفتم از دیشب مریض شدم گلوم کیپ شده 

پسرم 3سالشه همش میگ بریم شمال 

از بچه های خواهرم شنیده 

منم گفتم شمال چرا بریم تا فلان جا هست

آفرین بهت  کیف کردم واقعاً مطمین هستم زودی به درآمد عالی می رسی  از الان شروع کن به ...

با انگیزه ای ک بهم دادی لبخند اومد ب لبم من آنقدر اعتماد ب نفسم پایینه و تحت تأثیر حرف دیگرانم ک اصلا فکر نمیکنم ی روزی ب درآمد برسم الان نصف راه رو رفتم ولی ب اندازه ای ک خرج کردم واقعا یاد ندارم😞میترسم موفق نشم و همه ب خصوص شوهرم همه عمر بکوبند تو سرم ای قضیه رو

ببین منم اونقد دلم میخواد با پسرم ی روز برم بیرون  بیرون ینی منظورم توی همین شهرا.بگردونمش خری ...

خوبه باز شوهرت همه جا میبرتتون من هیچ جوره نرفتم ن با شوهر ن تنها ن با خانوادم هعی.....بیشتر دلم برای بچم میسوزه ک بهترین روزای داره ب بدترین نحو میگزره مثل خودم

با انگیزه ای ک بهم دادی لبخند اومد ب لبم من آنقدر اعتماد ب نفسم پایینه و تحت تأثیر حرف دیگرانم ک اصل ...

بی خیال 

چی میگی دختر 

اینقدر پشتکار داشتی که کار رو شروع کردی 

یک نتیجه بزرگ با همین قدم ها و پشتکار و همت بدست میاد 

برو شروع کن توی یک آرایشگاه کار کن .حتی ساعتی ، حتی بدون دستمزد 

فقط واسه اعتماد به نفس خودت و واسه اینکه ببینی اینقدر هم که فکر می‌کنی سخت نیست 

حتما میتونی 

خانوم خانوما ها 

سفر دور دنیا انشالله 

درست مثل شوهر من و خانوادش اونا هم فوق خسیسن شوهر من از ترس اینکه باید خرج کنه منو هیچ‌جا نمیبره نه ...

من شرایطم دقیقا مثل تو و حتی بدتر از توعه ولی تو دلت بزرگه من وقتی خوشبختی جاریمو میبینم و فرقشون با زندگی خودمون همش حسودیم میشه و عذاب میکشم ک خدایا چرا من نه😔

بی خیال  چی میگی دختر  اینقدر پشتکار داشتی که کار رو شروع کردی  یک نتیجه بزرگ با ه ...

ممنونم ازین همه مهربونیتون اینکه بهم امید دادین واقعا باید شروع کنم شما چقدر قشنگ حرف میزنین خوشبحال دوستا و دوروبریاتون داشتن یکی ک بهت انگیزه بده ی نعمته بزرگه

ممنونم ازین همه مهربونیتون اینکه بهم امید دادین واقعا باید شروع کنم شما چقدر قشنگ حرف میزنین خوشبحال ...

این همت و انرژی و پشتکار و تلاش خودت هست 

میفهمم منم از مسافرتی که اشپزی کنه و باادمهای رو مخ بری متنفرم ادم کم بره درست بره

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
2706