2737
2734
عنوان

دلم مسافرت میخواد

640 بازدید | 29 پست

هشت نه ساله ازدواج کردم شوهرم ک وابسته خانوادشه و اصلا مرد زندگی نیست خیلی بلا سرم آورده و من شرایط طلاق ندارم مسافرتامون سالی یکبار با ایل و تبار شوهرمه فقط انقد ک مسافرتای اعصاب خورد کنی میرم انقد خسیسن ک همش درحال آشپزی و ظرف شستنیم اونجا هیجانی تفریحی شهرا نمی‌رن نمی‌دونم چرا اسمشو گذاشتن مسافرت حتی ی شب تو بارون شدید تا ماشین خوابیدیم ی خونه کرایه نکردن حالام ازین خاطرات بد میشه😔دلم میخواد همین الان شمال باشم با کسایی ک آدم باشن و دوستشون داشته باشم بگردم خوش بگزرونم با پسرم لذت دنیارو ببریم ولی من اومدم ب این دنیا ک همیشه زندانی باشم تو خونه پست ترین مرد دنیا

برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستین😞حال دلم خیلی بده دعام کنید💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکم خرش کن  بگو یه بار دوست دارم سه نایی بریم؟ مسافرت...من و تو و پسرمون...

خر نمیشه بدذات و بدجنس و خودخواهه....حتی با خانواده من هم جایی نمیاد......بارها بهش گفتم ولی براش مهم نیس

درآمدی نداری که یک تور رزرو کنی واسه سه نفرتون و به عنوان هدیه سالگرد ازدواج یا تولد یا هرچی همسرت رو سورپرایز کنی ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
فکر میکردم فقط خودم مشکل دارم تو زندگیم

اگه تاپیکای منو بخونی میفهمی از من بدبخت تر کسی نیس

2738
درآمدی نداری که یک تور رزرو کنی واسه سه نفرتون و به عنوان هدیه سالگرد ازدواج یا تولد یا هرچی همسرت ر ...

نه فعلا شاید پنج سال دیگه ب درآمد برسم

باز تو خوبه همین سالی یکبار رو میری من که 

امسال نرفتم ترجیح دادم بمونم خونه پدرم و مسافرت مزخرفشونو تحمل نکنم ک جز گشنگی خاطره دیگه ای ندارم ازشون

وای من اصلا نمیت نم‌با سمت شوهرم برم مسافرت چون اکناام از اینان ک خونه اگه اجاره کنن زیاد خوبو نمیگیرن و اکثرا چادر میزنن غذاایناام فقط یبارش جوجست بقیش خوب نیست.یبار فقطتو نامزدی رفتمو همون.سه سال پیش با خالمو مامانم اینا رفتیم خیلیییی خوشگذشت.امسالم منو شوهرمو پسر کوچولومونو مامانم رفتیم سمت نوشهرو رویان فوقالعاده بود.غذاام چون به غدای بیرون اعتماد نداشتیم حتی یبارم از بیرون نخوردیم اما از این یخدونای کلمنی گرفته بودیم و از اینجا همه چیز برده بودیم مامانمم خیلی ماهره تو اشپزی سریع درست میکرد.عزیزم یبار خودتون برید مسافرت منم از پسافرت با کسایی که عذاب میدن خودشونو تا پول جا و تفریحو اینا ندن بدم میاد واسه همین همیشه با ادمایی مثله ۷ودپون میریم یا فقط خودمون میریم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706