2733
2734
عنوان

اگر شما جای من بودید عروسی میرفتین؟

2014 بازدید | 122 پست

سلام قضیه اینه که چند سال پیش خواهرشوهرم سر حسادتاش دعوا راه انداخت و کلی بهم تهمت زد و پشت سرم حرفایی زد و از مادرش خواسته بود که باید عروست رو تو خونه ت راه ندی اما مادرشوهرم احترامشو به من داشت چون میدونست دخترش مقصره و سر هر چیزی دعوا راه میندازه و این خانم تو خونه ی مادرش به من حمله کرد و موهامو چنگ گرفت که نباید خونه ی مادرم بیای و تو اون دعوا حرفای رکیک بهم زد 

چهار

سالی ازاین موضوع میگذره و دخترش ازدواج کرده موقع عقد دخترش به همسرم زنگ زد همسرم جواب نداد پیام داد خوشحال میشم بیای عقددخترم اما شوهرم نرفت و اینم بگم اصلا نگفت با خانمت بیا فقط به شخص برادرش گفت الآنم عروسیشه از کارت عکس فرستاد تو واتساپ نوشت سلام خوبی کارت دعوت فلانی باز احوالی از من نپرسید 

با این اوصاف شما باشین میرین به این عروسی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن اما شوهرتون بره ک بعدا حسرت به دلش نمونه 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2738
2706