2737
2734

چند روزه.بخیه هاتون درچه حالن.چیکار میکنین واسشون.واسه روحیتون چی

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

بقیه بگن 🌈

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ترسناکه حتی تصورشم😥

من از سزارین خیلی میترسم ..کلیپایی ک دیدم و هفت لایه برش خیلی میترسم😥😥تازه واسه سزارین نمیذارن شوهرت بالاسرت باشه و خودتی و دکترا..باز طبیعی حداقل شوهرت پیشت هست دلگرمیه...واسه من ک اینجورین..

خدایا من نمیدونم چطوری، ولی #تو درستش کن..
2731
من از سزارین خیلی میترسم ..کلیپایی ک دیدم و هفت لایه برش خیلی میترسم😥😥تازه واسه سزارین نمیذارن شوه ...

کدوم شهرین ک همسرتون میتونه همراه تون باشه

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠

بخیه ها واس من جذبی زدن کمتر از یماه خوب شدم مرتب تو اب ولرم ونمک و داروی جوشوندنی هست ک اسمش عربیه فارسیشو بلد نیستم مینشستم 

جوشوندنیه برا بخیه ها عالیه همینطور کوچک 

شدن واژن 

آدما فقط تو ترافیك پشت همن !!!!!!!
2738

طبیعی خیلی خطرناکه.

برای خودت و بچه .افتادگی مثانه کمترینشه.

همسایه ما پسر بیست سالش عقب موندست چون دیر اومده بیرون اکسیژن ب مغزش نرسیده .

همسایه قبلیه ما تو ی محل دیگه دخترش سر این قضیه عقب مونده شده بود .

ایرانی ها ماماهاشون حرفه ای نیستن

من از سزارین خیلی میترسم ..کلیپایی ک دیدم و هفت لایه برش خیلی میترسم😥😥تازه واسه سزارین نمیذارن شوه ...

اون برش سزارین .ب زایمان طبیعی و بخیه پایین و عوارضش صد برابر می ارزه

منم طبیعی انتخاب کردم ده سال پیش شوهرمم پیشم بود آنقدر درد داشتم که نگو وقتی اومدن کیسه ابمو پاره کردن شوهرم بنده خدا حالش بد شد هنوزم میگم نصف موهام اونروز سفید شد بماند ک نبض بچه افتاد و بردنم سزارین وقتی 8 سانت شده بودم ولی در کل سز خیلی خیلی بهتره

برا من دوماه طول کشید تا کامل جوش خورد حال روحیم افتضاح بود

چرااینقدر دیر‌.سزارین سریه هفته بخیه ها خوب میشن

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

جدیده این؟ ینی تو اتاق زایمان شوهرع هس

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
2706