2733
2734
عنوان

اگر مایلین چله زیارت عاشورا بگیریم بیاید ثبت نام

| مشاهده متن کامل بحث + 5515 بازدید | 961 پست

زیارت عاشورا میخوانیم روز دوم به ۱۶ تیر ماه / به نیابت از حضرت زهرا هدیه ب امام حسین ع / برای حاجت روایی نفر دوم کاربر  @آناناسیی    به نیت ازدواج شون ❤❤ تا شب قبل ساعت ۱۲ فرصت هست بخونید و اعلام کنید ❤❤ حاجت روا بشی عزیزم عروس خانم👰🏻

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیارت عاشورا میخوانیم روز دوم به ۱۶ تیر ماه / به نیابت از حضرت زهرا هدیه ب امام حسین ع / برای حاجت ر ...

امروز روز شهادت هم هست ثواب زیارت عاشورا چندین برابره ❤

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
2731
2738
روز دومم خوندم الهی همتون به حاجتاتون برسین منم روش

چ نیت پاکی💞امام حسین حاجت روات کنه

خدانکنه عزیزم💚💚

خونده شد روز دوم✔️

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 

کاربر آناناسی منم ب نیت تو خوندم گلم 🌹❤نمیدونم چرا اما حین خوندن دلم شکست🥺🥺حس میکنم حاجت روا میشی🥺🥺انشاءالله 💓  

2706