2726
عنوان

کی نماز شبا بلده

197 بازدید | 35 پست

من قبلاً می‌خوندم اما الان یادم رفته 

و یه چیز دیگه که می‌خوام بگم اینکه الان که مشکل دارم برم نماز شب بخونم خدا قبول می‌کنه آخه نمیگه تو چه بنده‌ی هستی که وقتی مشکل داری میای سمتم 

خیلی خجالت میکشم نماز. بخونم

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…

خدا مهربان تراز حد تصور هست خب وقتی به همدم نیازداریم جز خدا سراغ کی باید بریم؟

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا مهربان تراز حد تصور هست خب وقتی به همدم نیازداریم جز خدا سراغ کی باید بریم؟

،😭😭😭😭

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…
اصلا اصلا خدا نمیگه خیلی هم با آغوش باز میپذیرت نماز شبم بزن تو گوگل کامل میاره واست

با حرفاتون کلی  اشک ریختم 😭

اسماتونم بگین تا براتون دعا کنم

،😭😭😭😭

برای منم دعا کن مشکلم حل بشه اتفاقا من خودم بنده رو سیاهم نمازم رو ترک کردم ولی امروز دلتنگ شدم و دورکعت نماز خوندم

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

ن عزیزم خدا هیچوقت ب بندش نمیگه چرا موقع مشکلاتت اومدی خدا دوسداره بنده هاش صدا بزننش

برو بسمت خدا ببین چطور برات جبران میکنه خدا خوده خوده عشقه❤️

عزیزم نمازشب ۱۱ رکعته

۴تادورکعتی هر۲رکعت به یک سلام نیت نماز نافله شب

دورکعت نماز شفع

یک رکعت نماز وتر یه حمد ۳توحید ۱ناس۱فلق و قنوتش ۴۰ مرتبه اللهم اغفراللمومنین والمونات ۷۰مرتبه استغارو۳۰۰ مرتبه العفو

التماس دعا عزیزم

منو هم دعا کن موقع خوندن نمازشب😘❤️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
برای منم دعا کن مشکلم حل بشه اتفاقا من خودم بنده رو سیاهم نمازم رو ترک کردم ولی امروز دلتنگ شدم و دو ...

حتما آسمان بگو تا برات دعا کنم 

تو هم برا من دعا کنم از این گرفتاری نجات پیدا کنم

برای منم دعا کن مشکلم حل بشه اتفاقا من خودم بنده رو سیاهم نمازم رو ترک کردم ولی امروز دلتنگ شدم و دو ...

خوش ب سعادتت عزیزم برامنم دعا کن ❤️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706