2328
2330
عنوان

کی نماز شبا بلده

196 بازدید | 35 پست

من قبلاً می‌خوندم اما الان یادم رفته 

و یه چیز دیگه که می‌خوام بگم اینکه الان که مشکل دارم برم نماز شب بخونم خدا قبول می‌کنه آخه نمیگه تو چه بنده‌ی هستی که وقتی مشکل داری میای سمتم 

خیلی خجالت میکشم نماز. بخونم

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…

خدا مهربان تراز حد تصور هست خب وقتی به همدم نیازداریم جز خدا سراغ کی باید بریم؟

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹تیکر بارداری نیست رسیدن به آرزومه برام دعا کنین🌹                 السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام      سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
خدا مهربان تراز حد تصور هست خب وقتی به همدم نیازداریم جز خدا سراغ کی باید بریم؟

،😭😭😭😭

گمان می برم که اگر خداوند ، صد هزار گونه خنده می آفرید اما رسم اشک ریختن را نمی آموخت ، قلب حتی تاب ده روز تپیدن را هم نمی آورد…
اصلا اصلا خدا نمیگه خیلی هم با آغوش باز میپذیرت نماز شبم بزن تو گوگل کامل میاره واست

با حرفاتون کلی  اشک ریختم 😭

اسماتونم بگین تا براتون دعا کنم

،😭😭😭😭

برای منم دعا کن مشکلم حل بشه اتفاقا من خودم بنده رو سیاهم نمازم رو ترک کردم ولی امروز دلتنگ شدم و دورکعت نماز خوندم

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹تیکر بارداری نیست رسیدن به آرزومه برام دعا کنین🌹                 السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام      سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ن عزیزم خدا هیچوقت ب بندش نمیگه چرا موقع مشکلاتت اومدی خدا دوسداره بنده هاش صدا بزننش

برو بسمت خدا ببین چطور برات جبران میکنه خدا خوده خوده عشقه❤️

عزیزم نمازشب ۱۱ رکعته

۴تادورکعتی هر۲رکعت به یک سلام نیت نماز نافله شب

دورکعت نماز شفع

یک رکعت نماز وتر یه حمد ۳توحید ۱ناس۱فلق و قنوتش ۴۰ مرتبه اللهم اغفراللمومنین والمونات ۷۰مرتبه استغارو۳۰۰ مرتبه العفو

التماس دعا عزیزم

منو هم دعا کن موقع خوندن نمازشب😘❤️

خدایا من درکلبه درویشی خود چیزی دارم که تودر عرش کبریایی خود نداری من چون تویی 😍دارمو تو چون خودی نداری💕
برای منم دعا کن مشکلم حل بشه اتفاقا من خودم بنده رو سیاهم نمازم رو ترک کردم ولی امروز دلتنگ شدم و دو ...

حتما آسمان بگو تا برات دعا کنم 

تو هم برا من دعا کنم از این گرفتاری نجات پیدا کنم

برای منم دعا کن مشکلم حل بشه اتفاقا من خودم بنده رو سیاهم نمازم رو ترک کردم ولی امروز دلتنگ شدم و دو ...

خوش ب سعادتت عزیزم برامنم دعا کن ❤️

خدایا من درکلبه درویشی خود چیزی دارم که تودر عرش کبریایی خود نداری من چون تویی 😍دارمو تو چون خودی نداری💕
ن عزیزم خدا هیچوقت ب بندش نمیگه چرا موقع مشکلاتت اومدی خدا دوسداره بنده هاش صدا بزننش برو بسمت خدا ...

حتما عزیرم اینقد زحمت کشیدی نوشتی 🥰

نه عزیزدلم ، خدا که مثل ما آدما نیست، اصلا برای همین گفته ناامیدی گناهه

اگه گناهی داری یا هر چی فقط پیش خودش اقرار کن ، نه پیش بنده هاش

نور فلک از جبین تابنده ی اوست❤                                         سرداریِ کائنات زیبنده ی اوست❤                                             در وصفِ علی بس که بوَد دست خدا❤                                       در وصفِ خدا بس که علی بنده ی اوست❤                                                                                                                                 شیخ بهایی        
حتما عزیرم اینقد زحمت کشیدی نوشتی 🥰

قربونت برم عزیزم خدا مشکلتو حل کنه غرق در آسایش و آرامش باشی

خوشحال میشم ذره ای ب کسی کمک کرده باشم💕

"هر جا غصه دار شدی استغــــفار کن؛ استغـــفار امـــان انسان است. به این کاری نداشته
باش که چرا محـــزون شدی؛ اذیتت کرده اند؟ گنـــاهی کرده ای؟

محزون که شدی استغـــفار کن... همانطور که وقتی خـــطا میکنی همه صــدمه میخورند،
استغـــفار هم که میکنی به همه نفــع میرسانی...

چه غـــم خودت، چه دیگری را داری استغـــفار کن...

هر جا که کارت گیر کرد بنشین و استغفار کن، شاید گره ای در کار هست که این مشکلات
برایت پیش آمده است. استغفار کن تا خدا گره هایت را باز کند . . ."

مرحوم دولابی ـ رضوان الله تعالی علیه 
نور فلک از جبین تابنده ی اوست❤                                         سرداریِ کائنات زیبنده ی اوست❤                                             در وصفِ علی بس که بوَد دست خدا❤                                       در وصفِ خدا بس که علی بنده ی اوست❤                                                                                                                                 شیخ بهایی