2726
عنوان

ساکت بودن اشکالی داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 23 پست
منم درونگرام از اول اینجوری بودم دوس ندارم دیگه این سبکی باشم

اینا به اعتماد به نفس برمیگرده..

کتاب جادوی فکر بزرگ رو بخون..

یه چند تا چیز برای اعتماد به نفس اینه که موقع صحبت تو چشم های طرف نگاه کنی لبخند دندون نما بزنی ..

منم کلا فقط تو جمع های دوستام میتونم ارتباط بگیرم وگرنه حتی جلو فامیل درجه یک هم ساکت و خجالتی ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این منم ب نظر من و از دید  من 1ره ایراد داره  ارتباط چیز مهمیه از نظرم ببین ارتباطات رو ...

من ارتباطم خیلی خوبه با اعضای جمع ولی توی جمعای شلوغ و بحث های گروهی اصن نمیتونم شرکت کنم تعجب میکنم بقیه این همه حرفو از کجا میارن😂😂😂

از نظر پسرا اره جذابه ، ولی خودم دوس ندارم😭😭😭

چ دوست داشته باشی چ نه همینی ک هستی باهاش نجنگ😁🌹

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2728
درونگرا هستی حتما.والا من که به این نتیجه رسیدم تو‌جمع اشنا هم ساکت باشم‌ارامشم بیشتره.از سکوت بهتری ...

من توی بحثای فامیلی اصلا سعی میکنم شرکت نکنم چون بعدا حرف و حدیث میشه ، ولی توی یسری جمعای شلوغ مثلا سر کلاس میرم بچه ها باهم شوخی میکنن و اینجور حرفا من خیلی خودمو قاطی نمیکنم با اینکه خیلیم ادم حاضرجواب و شوخی هستم اینجوری باعث میشه خیلی صمیمی نشم با بقیه، دوس ندارم این موضوعو

من توی بحثای فامیلی اصلا سعی میکنم شرکت نکنم چون بعدا حرف و حدیث میشه ، ولی توی یسری جمعای شلوغ مثلا ...

هر جور راحتی همون‌کارو کن.منم زمان دانشگاه زیاد وارد بحثاشون‌نمیشدم.زیاد دیدم عاقبت یه بحثی ناراحتی پیش اومده اتفاقا مثل جمعای فامیلی زیاد دیدم بحث حرف و‌حدیث شده.فقط اگر مسایل مربوط به خود کلاس بود شرکت می‌کردم مشکل سوالا استاد یا این چیزا بقیه اماده خور بودن .ولی سعی کن بهت خوش بگذره

.مودبانه نظر میدم کسی هم‌بی ادبی کنه یا ببینم جواب بقیه رو بد میده بهش میگم چقدر مودبه و میرم دیگه جواباشو‌از اعلاناتم پاک میکنم خودتو‌خسته نکن دوست مودب جواب بدی